iren-65f2• 21 февраля 2020

Усиновлення

Доброго дня, дівчата. Допоможіть, будь ласка, інформацією і досвідом, якщо такий є. Ми є кандидатами в усиновлювачів вже другий рік. Шукаємо дівчинку до року. Варіанти обдзвонювати службу кожного тижня нічого не дають. Ми є з Західної України, відповідно, черги тут великі, дітей залишають мало. Можливість просто кататись по всі Україні, щоб познайомитись з іншими службами немає, оскільки є старші діти, яких немає з ким залишити. Однак, якщо дійсно є великий шанс знайти нашу крихітку там, то ми готові їхати будь-куди. Особливих критеріїв немає, головне, без дуже важких недуг, все решта не важливо. Будь ласочка, поділіться інформацією, можливо, хтось знає волонтерів, які можуть допомогти? Ми вже на все готові. Дякую за будь-яку інформацію.
Чумачечая_• 21 февраля 2020
Простите за вопрос не по теме, а как ваши дети относятся к возможному усыновлению?

Парасюха• 21 февраля 2020
Проблематично,на жаль. По всіх новинах і так далі багато діток Малих,від яких відмовились ,а по факту нема.нема чого порадити Вам .
Сиренькая• 21 февраля 2020
Поищите в фейсбуке или инстаграме Милу Миллер из Харькова. Недавно они удочерили девочку. Она делает хорошие посты об этом и очень общительная. Попробуйте задать ей свои вопросы
Парасюха• 21 февраля 2020
Ми теж хочемо,але поки то лише розмови ,ще до діла не дійшло. Знайомі два роки шукали
автор iren-65f2 • 21 февраля 2020
Ответ дляПарасюха
Не знаєте деталей, де саме вдалось знайти?
автор iren-65f2 • 21 февраля 2020
Ответ дляСиренькая
Дякую, спробую
Парасюха• 21 февраля 2020
Ответ дляiren-65f2
Не знаю. Ще одна сім´я знайшла дитя три місяці ,травма родова в дитяти була і шишка на лобі,тому і віддали на всиновлення швидко, але зараз така дівка моторна і все добре .
автор iren-65f2 • 21 февраля 2020
Ответ дляПарасюха
То взагалі не проблема. Для нас лише обмеження важкі генетичні захворювання ДЦП і т.д. Такого типу проблеми не являються проблемами як такими, це все виправляється і лікується при правильному догляді:) дякую за таку історію, хоч трішечки вселяє якусь надію....
Парасюха• 21 февраля 2020
Згадала . Маю знайомих,досить таки заможні,тому могли десь чогось в плані всиновлення скажімо так підкупити . Але не вдалось. Шукали два роки дитя до року. Знайшли таки. А потім і у них родилось дитятко.

Мамаша в бигудях• 21 февраля 2020
У вас просто запросы слишком крутые. И девочка, и до года, и относительно здоровая.
Я своего ребенка нашла за 2 недели просто на сайте Сиротству нет. На вопросы службы о поле и возрасте отвечала ’мне все равно’, про диагнозы попросила заранее их посмотреть, чтобы понимать смогу ли справиться материально и физически. В итоге - мальчик, 3 года, 9 диагнозов.
На данный момент дома 7 лет, ни одного диагноза, все операции сделаны, красавчик, хорошо учится в гимназии.
Так что или снижайте уровень запросов, или годами можно так искать. ’Не напрягаться’ с этими детьми в любом случае не получится. Независимо от пола и возраста.
автор iren-65f2 • 21 февраля 2020
Ответ дляМамаша в бигудях
Вибачте, але круті запити це які? Важка форма ДЦП чи важкі хромосомні відхилення, які одразу діагностовані ? У вас, судячи з допису, також було важливо, щоб ви могли справитись з тими хворобами. У нас така ж вимога. Ви також з Західної України? Знайомі з центральної і східної також швидко змогли усиновити, швидко, маленьких і дітки чудові. Але, на жаль, вже на міжобласному рівні чомусь туго, не хочуть іти на контакт, кажуть, що своїх достатньо.
Парасюха• 21 февраля 2020
Ответ дляМамаша в бигудях
дай бог Вам здоров´´я . Дуже приємно читати такі історії.
Парасюха• 21 февраля 2020
Ответ дляiren-65f2
Мабуть питання в тому,що до року дитя хочете взяти.
Коленная ложечка• 21 февраля 2020
а почему своего не хотите родить? зачем вам чужой и своих детей обделять ради чужого-ЗАЧЕМ???
Парасюха• 21 февраля 2020
Ответ дляКоленная ложечка
дурне питання.
Малая Налегке• 21 февраля 2020
детей до одного года мало кто оставляет, так как это для их родителей зароботок, после 3 лет. До 1 года - это в 95% дети с заболеваниями, например порок сердца+синдром Дауна
Малая Налегке• 21 февраля 2020
после 3 лет таким ’родителям’ дети становятся не нужны
автор iren-65f2 • 21 февраля 2020
Ответ дляКоленная ложечка
В чому обділення своїх???? У вас дуже обмежена логіка. Якщо у вас немає по суті інформації, не вартує писати абищо. Моє питання не полягає в родити чи усиновити!
автор iren-65f2 • 21 февраля 2020
Ответ дляМалая Налегке
Тут так, служби тут не дуже працюють, або не спішать. Однак знаю, що якось таки всиновлюють, знаходять і в нас, але детально план, на жаль, як не знаю, тому, питаю, можливо хтось хоч анонімно поділиться:(

Мамаша в бигудях• 21 февраля 2020
Ответ дляiren-65f2
Крутые запросы - это девочка и до года. В среде сотрудников СДД такой запрос называют ’мечта усыновителя’. Все хотят девочку до года. Поэтому можете годами ждать. Я ничего не навязываю, это только ваш выбор. Но если вы немного измените запрос, хотя бы даже до ’девочка или мальчик до года’, то шансов у вас уже будет больше. Ненамного, но больше.
Я не из Западной Украины, я с Южной. И до нашей СДД я даже не дошла, так как там надо было записываться, неделю ждать, еще что-то... Я пошла на сайт, позвонила по одному ребенку - уже забирают, позвонила по второму - уже кандидаты ходят, позвонила по третьему, он оказался в Днепре, сказали свободен, можно забирать. Я в тот же день на поезд и в Днепр и на следующий день уже познакомилась. Вот первого ребенка, какого можно было забрать, такого и взяла.
автор iren-65f2 • 22 февраля 2020
Ответ дляМамаша в бигудях
Чудово, ви молодці. Дякую, що поділились своєю історією:)