Единая страна!• 29 февраля 2020
Мне кажется муж меня ненавидит ...
Постоянные упреки, наезды в мой адрес. И любовь я к себе не чувствую. Сразу отпишусь идти некуда. В браке 15 лет ...
Единая страна!
• 29 февраля 2020
Ответ дляСМСница
’вихід там’ у женщин,которые могут себе позволить быть независимой и не держаться за штаны,когда есть профессия и нормальная зп,когда есть жильё добрачное или совместно нажитое,которые имеют подушку безопасности и/или помощь родичей...
остальным: не лезьте туда,куда голова не пролазит.
Все вы правильно написали. Квартира подарок мужу до брака. Свекровь меня недолюбливает , точно знаю... На помощь родственников расчитывать не приходиться ... и от этого всего тоскливо становится...
ПуФФынка_мисс• 29 февраля 2020
Ответ дляЕдиная страна!
А чим цінна Ви для себе?
я Кукарача• 29 февраля 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
Універсального рецепту нема. Але взагалі пряцює метод пряника і кнута. Ось глянь, яка я ніжна, красива, лагідна, тобі так комфортно зі мною, ти такий сильний, я тобі надійна опора. А ось, що буде, коли мене розізлити і що втратиш, і знову ніжність, краса, підтримка. Не день, не два потрібно будувати стосунки, коли пройшло 15 років, всі таємниці розкриті, але... В жінці завжди має бути таємниця, най, навіть, вона вигадана, але про те ніхто не знає))) так пристально подивитись з невеликим прищуром, чоловік помітив цей погляд і 100 % скаже шо? Чого так дивишся? А дружина так томно, та так, нічого, коханий, ти їж, їж.
))) читаючи Вас, мені так смішно стало: я зразу уявила виховання кнутом-пряником того чоловіка- тютю... Таке собі безхребетне створіння. От скажітт, кому він такий треба буде? Я Вам відкрию секрет: щоб стати для нього королевою, треба Безмежно любити себе, бути Самодостатньою і Незалежною. А то Ви про якісь там внушенія говорите
я Кукарача• 29 февраля 2020
Ответ дляfelin
Можу запропонувати арт-терапію
Мені теж дуже цікаво, можна з Вами?
я Кукарача• 29 февраля 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
Причому маю кілограмів 10 зайвої ваги.
То це в сумі скільки?)
СМСница• 29 февраля 2020
Ответ дляЕдиная страна!
значит не надо на всё смотреть в микроскоп.
ведите себя с мужем достойно и выдержано,хотя бы ради детей.
никаким отчимам те дети не нужны.
да и пока найдёте такого как надо могут пройти годы.
пересмотрите что в семье не так.на каждого человека можно найти управу и подход.
эти десятилетние браки,в современном мире,уже никому не интересны.
люди за 10лет изменяются до неузнаваемости(
и если более менее семейная жизнь имеется,то нечего хотеть снова стать шестнадцаткой без забот и проблем.
надо находить радости для себя любимой.
ну а муж?муж объелся груш...
никаким отчимам те дети не нужны.
надо находить радости для себя любимой.
ну а муж?муж объелся груш...
я Кукарача• 29 февраля 2020
Ответ дляСМСница
100%
я Кукарача• 29 февраля 2020
Ответ дляfelin
Звичайно;) але Вам потрібно буде приготувати листок паперу А4 та кольорові олівці.
Це є) А що далі робити?
я Кукарача• 29 февраля 2020
Ответ дляfelin
Я думала, що відповідь мені) соррі))
я Кукарача• 29 февраля 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
65 кг
Я приблизно стільки ж, але не відчуваю, що у мені 10 кг зайвих))
ПуФФынка_мисс• 29 февраля 2020
Ответ дляя Кукарача
Ну, Вам смішно, а для когось може стати поштовхом для того, щоб перестати думати, я ж ніхто і звуть мене ніяк, і хата не моя.
ПуФФынка_мисс• 29 февраля 2020
Ответ дляя Кукарача
Ну, це для інстаграмних порадниць 65 запрєдєльна вага, ожиріння останнього ступеню.
Короче, перестати нити і любіть себе, будьте потрібна сама собі, цінуйте себе. Тоді все буде. Єсоішо, то це Автору допису.
Неуловимый Джо• 29 февраля 2020
Ответ дляСМСница
+++