РозаФиалковна• 04 марта 2020
Порекомендуйте гарного дерматолога Київ-Чернігів
Мені 27 років, 2 роки тому вилізли прищі, які не можна вилікувати, ні антибіотики, ні дієти, ні імуностимулюючі препарати не допомагають! Аналізи показали стафілокок дермальний, але вилікувати його не можу(((
Намакушка• 05 марта 2020
Кисилевский Вячеслав Марьянович. Опытный дерматолог с большущим опытом. 25 лет заведовал кожвендиспансером Октябрьской больницы. Сейчас принимает в частной клинике в центре, Крещатик:
РозаФиалковна
• 05 марта 2020
Ответ дляНамакушка
Дякую!!!