Дівчинці 8 років. Почала косити біля 3 років. Д-з збіжна співдружня частково акомодаційна з вертикальним компонентом альтернуюча косоокість. Постійно лікуємося на апаратах. Другий рік як носимо окуляри з призмами. В окулярах є бінокулярний зір. Направляють на операцію. Консультувались в Британському центрі. Там кажуть що перед операцією треба поміняти призматичні окуляри на звичайні. Можливо хтось стикався з такою проблемою. Де оперувались?
А почему ранее ребенку не одевали очки?
У меня младший косит с рождения, очи выписали до 3-х лет ещё (в августе 2019), но носить не хочет. После капель на осмотре практически перестал косить, когда уставший только. Вот жду осмотр, наблюдаемся в Микрохирургии глаза у Хвостенко. Её мнение - носить очки при косоглазии с раннего развития, иначе потом большие проблемы.
Проконсультируйтесь у нескольких специалистов, для сравнения.
Старшая дочь в очках с 3-х лет, носит уже 3 года.
Ответ дляIr4uk_M
А почему ранее ребенку не одевали очки?
Ми в окулярах з 3 років. Спочатку в біфокалах,так як косина збільшується при погляді зблизька.Кожного року ми міняли на сильніші окуляри.пропадав бінокулярний зір і ми давали сильніші окуляри.кут також збільшувався.зараз кут 25 градусів
Ответ дляОсяня
Нас из частной клиники отправили в микрохирургии, так как там чаще с этим сталкиваются.
А вы у невролога обследовались?
Ответ дляОсяня
Хто робив операцію? І який результат після неї? Нас направляють в центр мікрохірургії до Шевколенко М В.
Алиева Н.Н.
Очки сняли сразу. Через 6 мес после операции прошли курс аппаратного лечения. А так раз в пол года езим на проф. осмотр. С момента операции прошло 3 года.
drimka1979• 07 марта 2020
оперувалися в Лєпіхової, кут був біля 35 з вертикальним компонентом, забрала все за раз, але окуляри так і носимо. Після операції вже майже 2 роки пройшло, окуляри послаблюємо, через рік обіцяють зняти.
Ответ дляdrimka1979
В Лєпіхової це в Новий зір, чи вона ще десь приймає??