Я_и_моя_собака• 12 марта 2020
На що ви тратите гроші.
Від яких товарі та послуг ви відмовляєтесь, або суттєво зменшуєте кількісно, в період кризи (відмітить можна декілька пунктів).
Добавте свої варіанти відповідей.
Результат:
вже голосів:
73 (9.35%)
Ремонт вдома
70 (8.96%)
Походи в кіно ресторани
64 (8.19%)
Декор для дому
64 (8.19%)
Текстиль для дому та посуда
63 (8.07%)
Брендовий одяг та взуття
55 (7.04%)
Секспослуги)
53 (6.79%)
Делікатеси та солодощі
51 (6.53%)
Послуги перукаря манікюр
50 (6.4%)
Алкоголь та цигарки
47 (6.02%)
Звичайні продукти харчування
42 (5.38%)
Косметика та засоби гігієни
41 (5.25%)
Покупка спідньої білизни
40 (5.12%)
Іграшки
35 (4.48%)
Дешевий одяг та взуття
33 (4.23%)
Побутова хімія
Краля-Галя• 12 марта 2020
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А й ладно... Без правильних як ви ніяк... Вчителькою працюєте?
Не умничайте, ладно, если с ошибками но понятно. У вас не понятно даже в чём сам вопрос: на що тратимо, чи від чого відмовляємося.
Отмотала своё• 12 марта 2020
Не информативный опрос, так как в одном пункте несколько неравнозначных вещей. Например: мы семьей отказываемся от деликатесов, но СЛАДКОЕ покупаем всегда, отказываем себе в алкоголе, но муж курит, а значит сигареты покупает. Да и дешевую обувь я не покупаю ни в кризис, ни при деньгах
Отмотала своё• 12 марта 2020
Маникюр делаю всегда, а вот визит к парикмахеру могу отложить, и что нажимать?
Я_и_моя_собака
• 12 марта 2020
Ответ дляКраля-Галя
А як на мене ваше перше речення теж не дуже зрозуміло побудовано...
Я не збиралася робити серйозне опитування. Дійсно не знала як правильно сформулювати запитання. Але бажаний результат отримала - хто захотів той написав свій варіант відповіді в коментах. І крім того тут обмеження по кількості варіантів відповіді тому деякі пункти злилися в один. Та й довжина варіанта відповіді обмежена. А ще відволікалась на щось стороннє, не сильно приділяла уваги до написаного звідки і пропущений знак питання.