Потрібна Ваша допомога
Ответ дляДоктор Хаос
Що Вас цікавить?
Шукала дітям антисептики для рук, знайшла лише в Епіцентрі у Вашому місті, замовила. Коли вже укомплектували замовлення, сказали, що можливий лише самовивіз. Я із Черкаської області. От і хотіла попросити, чи погодився б хтось забрати і надіслати НП
Там-тарарам• 17 марта 2020
Заспокійтеся и пошукайте в іншому місці.
Купить в своєму місті хлоргексадін. Мії чоловік його на серветки наливає та дає дітям.
Доктор Хаос• 17 марта 2020
Ответ дляМамульчик
Донька живе поруч, але зараз дитина вдома, а НП задалеко трохи