неДоЖиру• 17 марта 2020

Сьогодні Юлія Саніна (THE HARDKISS) буде співати online

Для тех, кто сейчас ищет немного позитива и для поклонников творчества этой исполнительницы:

Сьогодні Юлія Саніна буде співати online! 🎤
"Я музикант. І буду робити те, що вмію та люблю, те, що мушу — співати для вас, — розповідає Юлія. — Запрошую своїх колег приєднатися до музичного флешмобу і порадувати людей, відволікти їх від важких думок.”❤️

📌Зустрічаємося о 20:00 на facebook-сторінці THE HARDKISS
https://www.facebook.com/THEHARDKISS/
А поговорить?• 17 марта 2020
Молодец она. У нас городской планетарий для детей видео транслирует о планетах, Днепр если что
Батя, я стараюсь!• 17 марта 2020
Класс
Стетоскопуло• 17 марта 2020
В 20 по какому времени?
железный занавес• 17 марта 2020
Умница. Очень уважаю ее как личность. Голос - волшебный