неДоЖиру• 17 марта 2020
Сьогодні Юлія Саніна (THE HARDKISS) буде співати online
Для тех, кто сейчас ищет немного позитива и для поклонников творчества этой исполнительницы:
Сьогодні Юлія Саніна буде співати online! 🎤
"Я музикант. І буду робити те, що вмію та люблю, те, що мушу — співати для вас, — розповідає Юлія. — Запрошую своїх колег приєднатися до музичного флешмобу і порадувати людей, відволікти їх від важких думок.”❤️
📌Зустрічаємося о 20:00 на facebook-сторінці THE HARDKISS
А поговорить?• 17 марта 2020
Молодец она. У нас городской планетарий для детей видео транслирует о планетах, Днепр если что