пАлАвинкА• 21 марта 2020
С этим коронавирус боюсь плановую прививку ребенку делать(
По плану АКДС нужно ставить,ребенку 1,5 года, но я в связи с пандемией боюсь и в поликлинику идти и ставить прививку😫 не знаю как и быть((
Наращиваю_Интелект_Дорого• 21 марта 2020
Принаймні відкладіть. Ну де Ваша дитина на карантині може підхопити кашлюк, дифтерію чи правець?
Пацелуйнитуда• 21 марта 2020
Я відклала планову провірку в ендокринолога в Киеві, якраз запланувала на 17березня, а могла і на 3 березня, і аналізи встигла в чернівцях зробити 13 березня на гормони і все!! Приіхала - добре що гормони в нормі
Оскорбляю всячески• 21 марта 2020
Наш сімейний лікар сказав що зараз нікому нічого не колять-на час епідемії,нам треба було робити пробу манту.
Куколка-мяуколка• 21 марта 2020
Мы отложили прививку, а наша частная клиника анонсирует в соц.сетях, что карантин не повод не вакцинироваться и организовали дни «здорового ребенка», но стремно очень сейчас
Патриоточка• 21 марта 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
ну канешна...надо ж вакцинку сбывать...а то просрочится
Пожарник• 21 марта 2020
Ответ дляЖабры жабы
автор, під час карантину прививок не роблять
Вчора мені телефонувала педіатр, щоб приїжджали робити щеплення. Дитині 2 місяці... Звичайно ж, я відмовилась
Леди_в_ночи• 21 марта 2020
Ответ дляКуколка-мяуколка
Кушать хочется всегда, частные клиники хорошо имеют на этих прививках
Почемучечка• 21 марта 2020
Ответ дляПожарник
фигасе. нам без серьезной причины просили не идти по поликлиникам. а тут кроху
у нас тоже одна не сделана. до карантина по мозгам ездили не смотря на частые болезни чтобы сделали. теперь отстали.
Кы-ы-ы-ця• 23 марта 2020
Ответ дляЖабры жабы
Кто вам такое сказал?