Крошечка-хаврошечка• 03 апреля 2020
Що за висип? Фото.
Добрий день. Була в дерматолога, каже схоже на лишай, але призначила від глистів лікування та мазь дермазол та елоком. Все зробила, не пройшло, розкидалися ще більше. Зараз на правій руці до ліктя, такими круглими плямами, а всередині прищики маленькі тілесного кольору, свербить.
Може хто знає, що це може бути? Дякую.
Крошечка-хаврошечка
• 03 апреля 2020
Його видно під кутом певним, як покрутити рукою. Сфотографувала максимально, як бачу. Раніше не було.
Крошечка-хаврошечка
• 03 апреля 2020
Крошечка-хаврошечка
• 03 апреля 2020
Ответ дляЛуноликая Вика
Как по мне,то это имеет аллергический характер.
Може на натуральну косметику 🙄
Крошечка-хаврошечка
• 03 апреля 2020
Ответ дляMilaG
похоже на лишай, на первом фото тоже хорошо видно
Дякую.
Кому там слова не давали• 03 апреля 2020
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У меня похоже тоже так, послушаю, к врачу не ходила