Крошечка-хаврошечка• 03 апреля 2020

Що за висип? Фото.

Добрий день. Була в дерматолога, каже схоже на лишай, але призначила від глистів лікування та мазь дермазол та елоком. Все зробила, не пройшло, розкидалися ще більше. Зараз на правій руці до ліктя, такими круглими плямами, а всередині прищики маленькі тілесного кольору, свербить.

Може хто знає, що це може бути? Дякую.
zirkanew• 03 апреля 2020
Крапивница по описанию, по фото вообще не вижу сыпи. Выпейте антигистаминное, лоратодин мне помогает.
Пэрисхилтонша• 03 апреля 2020
Такое впечатление что у вас просто такая кожа, сыпи не видно
автор Крошечка-хаврошечка • 03 апреля 2020
Його видно під кутом певним, як покрутити рукою. Сфотографувала максимально, як бачу. Раніше не було.
Висипи ідуть круглими п´ятнами 4 шт від кисті до ліктя.
Луноликая Вика• 03 апреля 2020
Как по мне,то это имеет аллергический характер.
Ответ дляЛуноликая Вика
Може на натуральну косметику 🙄
MilaG• 03 апреля 2020
похоже на лишай, на первом фото тоже хорошо видно
Ответ дляMilaG
Дякую.
Кому там слова не давали• 03 апреля 2020
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
У меня похоже тоже так, послушаю, к врачу не ходила
Тоже зудит, проходит и к вечеру или ночью сново(((