Тріль!• 03 апреля 2020
Онлайн тренування
Хтось займається онлайн із тренером? Цікавить саме заняття, а не просто відео з ютуб. Хочу на конкретну годину, в конкретний день, щоб не відкладати на завтра, а триматися розкладу. Вдома, без додаткової іаги. Шукаю таку групу, допоможіть, будь ласка..
Онанимный пользыватель• 03 апреля 2020
Игорь Обуховский, с понедельника, кстати, новая его программа стартует
Муууумие• 03 апреля 2020
Да. Сейчас тренера в онлайн работают .но со своими группами. Зайдите а фб фитнес центра и спросите
Фисташковый кокец• 03 апреля 2020
Скажіть, а яка ціна за одне онлайн тренування? Звичайний тренер, місто не велике...
Бо я як порахувала, то онлайн виходить дорожче, ніж реальне....
Гореотума• 03 апреля 2020
Namaste Козий Наталия.
Зараз викладає тренування в YouTube, але проводить і індивідуальні.
Зв´яжіться з нею. По вартості не пораджу, дивлюся і тренуюся по записаним відео.