Неправдиша• 06 апреля 2020
Проблема з губами, допоможіть !!(
Привіт дівчата
Маю проблему з губами, не можу справитись. В один момент губи почали покриватись кірочкою і стали сухими , як обвітрені . Змащувала різними бальзамами ,нічого не допомагало , ставала тільки гірше.
Подразнення почалось навколо роту, а самі губи почали тріскати. Змащувала різними олійками( оливкова, обліпіхова, льняна, касторова, мигдальна) , медом, вершками . Нічого не допомагає(((
Можливо хтось із таким стикався і може длпомогти порадою. ??
Дякую
Ms. Анонимная• 06 апреля 2020
Мазь спасатель очень очень хорошо б Вам попробовать
Я думаю поможет Вам
Неправдиша
• 06 апреля 2020
Ответ дляMs. Анонимная
Я думаю поможет Вам
Дякую)
Vika_toria_lifestyle• 08 апреля 2020
Слухайте, таке саме. Почалось з 15 березня. Знайдіть до мене у профіль, я щойно борис створила з фото. І ні з того, ні з цього
Vika_toria_lifestyle• 08 апреля 2020
Ответ дляДетсадовский полицейский
К дерматологу. Это не так просто.
Вово
Неправдиша
• 08 апреля 2020
Ответ дляVika_toria_lifestyle
Дякую