Простоваля• 08 апреля 2020

Офис президента

Офіс Президента привітав з днем народження Ірину Білик, але не вітав Ліну Костенко.
Це про пріоритети людей які керують країною.
(Мова йде про офіційний сайт)
Vika_toria_lifestyle• 08 апреля 2020
Ага

disc5555• 08 апреля 2020
Удалено администрацией...
disc5555• 08 апреля 2020
Творчість Ліни Костенко для мільйонів українців стала джерелом мудрості й символізує непереможну силу слова та незламний дух свободи.
Про це зазначив Президент Володимир Зеленський у вітанні з нагоди ювілею письменниці, яке глава держави опублікував на своїй сторінці у Facebook.

’Сьогодні 90-річний ювілей відзначає видатна українська поетеса, без перебільшення, Українка з великої літери – Ліна Василівна Костенко! Для мільйонів українців Ваша поезія стала джерелом мудрості й символізує непереможну силу слова та незламний дух свободи’, - підкреслив Президент.

Глава держави переконаний, що кожним рядком Ліна Костенко стверджує велич людського життя, а у кожного, хто читає її вірші, з’являються крила.

’Знаю, що Ліна Василівна завжди відмовляється від будь-яких державних звань та нагород. Це яскраво демонструє, як велич та геніальність можуть поєднуватися зі скромністю та людяністю. Бажаємо Вам міцного здоров’я та добробуту! Дякуємо за кожен Ваш рядок!’ - написав Зеленський.
Первая леди колхоза• 08 апреля 2020
Авторко, а населення Західної України з Днем Народження Бендери хоч вітав?
disc5555• 08 апреля 2020
Янка-угомонись• 08 апреля 2020
Ответ дляdisc5555
Удалено администрацией...
Свистеть... Вы прочли пост автора?
Переведу: речь об официальном сайте президента. Не статье на сайте Укринформ и не его посте в Фейсбуке.
GaleTTa• 08 апреля 2020
вы хоть один стих Лины Костенко знаете или тема так чтобы понагнетать?))

автор Простоваля • 08 апреля 2020
Ответ дляdisc5555
Удалено администрацией...
автор Простоваля • 08 апреля 2020
Ответ дляGaleTTa
Знаю. В чому ’нагнєтаніє’?
автор Простоваля • 08 апреля 2020
Ответ дляПервая леди колхоза
Удалено администрацией...
Первая леди колхоза• 08 апреля 2020
Ответ дляПростоваля
Удалено администрацией...
’Загальнонаціональний вихідний день’ це як? В Кодекс законів про працю України внесли відповідні зміни? Коли?
Миссис Буркул• 08 апреля 2020
афтор, а сами то хоть поздравили горячо любимую старушку?)
ну, там, цветуёчки, рафаэллки курьерской доставкой или , на крайняк, открытку почтой?)
пожелали ей новых творческих узбеков?)
disc5555• 08 апреля 2020
Ответ дляПростоваля
Удалено администрацией...
І що? Трамп би її привітав постом у Твіттері. Вашу тему висосано з пальця. Але провокація не вдалася. Слабкий з вас троль, автор, ще вчитися і вчитися.
Пожарник• 08 апреля 2020
Что за бредятина
Первая леди колхоза• 08 апреля 2020
Ответ дляdisc5555
Мабуть пости про те, яка ж погана влада, що карантин ввела, вже не оплачуються. Авторка намагалася покреативити.
Уси Пуси• 08 апреля 2020
Офис президента - Владимирский централ, чтоле?
Первая леди колхоза• 08 апреля 2020
Ответ дляУси Пуси
Признайтесь, Вы пьёте с начала карантина?
Уси Пуси• 08 апреля 2020
В Украине подготовлены новые памятные знаки, ордена и медали.

’С детства за Арсен Борисыча’ - набивается а любом тату салоне на левой ягодицы.

’За Зе!’ - медаль диаметром 500 мм и весом 5 кг. На аверсе профиль Зеленского, на реверсе ’Записываемся на ногтики’.

’Саакашвили в президенты!’ - орден в форме ромба с острыми краями на булавке. Женщины носят как пирсинг в клиторе, мужчины на мошонке.

’Ляшко наш президент!’ - медаль с профилем Ляшка, на реверсе реклама лубриканта (логотип производителя зависит от того, в каком секс-шопе будет вручаться медаль)

’Кива придет - порядок наведет’ - барсетка из мошонки коня и печатка с позолотой на мизинец.

Информация про остальные памятные знаки, ордена и медали, перечислены на сайте Офиса Президента - ’Владимирский Централ’.
Уси Пуси• 08 апреля 2020
Ответ дляПервая леди колхоза
С зелебобиками из колхоза стараюсь не общаться

Первая леди колхоза• 08 апреля 2020
Ответ дляУси Пуси
Козак Гаврилюк, ты?
Миссис Буркул• 08 апреля 2020
Ответ дляУси Пуси

шёл какой-то там день карантина....
Первая леди колхоза• 08 апреля 2020
Ответ дляМиссис Буркул
шёл какой-то там день карантина....
Не говорите, совсем народ спивается.
Любовь Калистратовна• 08 апреля 2020
бо вони малороси. що ви хочете...