Запасная спина• 15 апреля 2020
спорт і зміна обьема спина. вибір бюстгалтера
Привіт! ...змінився спини..носила бюстик 70 Д, зараз до болю лямки..груди вуха спаніеля..міряла в магазині 75 С мілавіцу..ніби сів..але..переживаю, щоб був вільніше..зараз змоги піти по магазинам не має..хотілось би купити свою мілавіцу онлайн.. от і думаю взяти все таки наміряний 75 С чи 80 В..
можливо хтось підскаже
Анютины ласки• 15 апреля 2020
Если было 70Д (узкая спина), а потом стало 80В, на 10 см вы спину накачали?, скорее наели тогда.
А 75С вы меряли все ок, зачем тогда вам 80В ?
Nataliya St.• 24 апреля 2020
Доброго дня, правильно підібраний бюстгальтер повинен бути комфортно-тугий при купівлі, на нього ,тобто на пояс, припадає 60 % загальної підтримки, тому якщо 70 не натирає, то залишіть його, а ще один нюанс, якщо тугіший пояс, то довше ви проносите бюст, він з часом потянеться при носінні. В мене саме так, нові бюстгальтери трішки стискають, але після 2 тижнів - все ок!