Мамулька• 16 апреля 2020

Дура дурою. 10 років коту під хвіст (

Дівчата, подивіться на ситуацію зі своєі точки зору.
Живу з чоловіком більше 10 років, є діти. Було що і раніше напивався. Та нині просто треш якийсь. П´є мало не кожного дня. Все під ряд - горілку, пиво, вино.
Пояснює це тим, що дуже втомлюється. До слова працює тижня два. Робота така, що не бий лежачого ( за мінімальну з.п.). Мені бридко на нього дивитися . Спочатку копалася в собі, думала, що я винна в цій ситуаціі. Бо постійно просила, щоб шукав роботу. ВАжко все на своіх плечах тягти. В результаті йду в нікуди. Але з надією на майбутнє. Бо тут майбутнього нема.
Мене підтримує лише син, батьки кричать, що нічого тут такого страшного нема. Але я вже просто не можу. Розмови не діють. Ультиматуми типу "або я, або горілка" в результаті обирається горілка.
автор Мамулька • 16 апреля 2020
Ответ длямимАпроходила
Самое главное в этом деле-внутренне созреть самому для перемен и тогда ничего вас не остановит. Желаю удачи и только счастья в новой жизни
Дякую Вам :)

КликОЛЬКА• 16 апреля 2020
сил вам
Принцепесочка• 16 апреля 2020
Надо его выгонять а не уходить самой. Ему комфортно будет без вас и тепло и не кто не пилит. Делите квартиру.
Мексиканочка• 16 апреля 2020
Ответ дляМамулька
Не зовсім. Але не пропадемо. У мене є робота.
подавайте на розлучення, на розподіл майна і на аліменти - що значить в нікуди - ви зароляли більше і житло йому лишаєте? ваша доля і доля дитини - хай він іде в нікуда
ОноВамнадо• 16 апреля 2020
Вы все делаете очень правильно! Вы сильная и все сможете!!
Советничаю тут• 16 апреля 2020
Ми самі відповідальні за своє життя і робимо його самі. Якщо раніше не пив, то потрібно розбироатися після якого моменту почав. Можливо всю увагу дітям приділяли, а йому ні. Можливо невпевненість в собі. Чоловіки хочуть заробляти більше коли їх жінка довольна і радіє. Але казати радійте життю і він підтягнется це не працює. Я думаю Ви все самі знаєте що робити. Можна сісти поговорити і сказати мені не подобається, я злюся на тебе, що ти пєш. Що я можу зробити щоб ти не пив? як ти бачиш наше майбутнє? тільки спокійно бо пиляння точно не допоможуть. Якщо він не хоче слухати, то сказати я не хочу так жити, якщо не припиниш я піду від тебе. Якщо він знову пє, то йти. Головне цінувати себе і розуміти чого ти хочеш від життя, а інші люди навіть рідні не завжди можуть приймати. Я вірю у Вас все вийде.
Вообще не факт• 16 апреля 2020
Алкоголизм же прогрессирует
СкиниУскачи!• 16 апреля 2020
Вы чего с родителями советуетесь? У вас есть дети - вы уде достаточно самостоятельная тетя! Не устраивает такой муж - не терпите, уходите. Устраивает, через 10 лет ждём новую тему «дура дурой 20 лет коту под хвост»