АфродитаПетровна• 18 апреля 2020

Коханка чоловіка

Дівчата, потрібна порада, щоб не виглядати дурною. Пише мені якась дівчина з фейкового акаунту в соцмережах, що мій чоловік з кимось ´гуляє´. По стилю написання видно, що якась вона недалека. Перше її повідомлення проігнорувала, сказала чоловікові, він віднєкується, зрозуміло. Але пройшов час і знов пише, що може сказати з ким. Якось не хочеться опускатись до такого рівня, але якщо насправді з мене роблять дурну...Як вчинити?
Проня_Прокоповна• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Знати хочу, зраду не пробачу.
А як ви будете в цьому переконуватись?
Из Кукуева я• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Знати хочу, зраду не пробачу.
Ви хіба не відчуваєте?Ну нехай не в один день,але за пару місяців стає зрозуміло-запізнення,відлучення,телефонні дзвінки,переписки по телефону.Мені здається,навіть очі бігають.В мене було цивілізовано-відчула,попитала,сказав правду,місто велике знати з ким не хотіла,бо було б ще важче.Дітей не було,розлучення легке.Але ваш може брехати.Ну вам краще знати свого чоловіка.Подумайте,що ви з цим будете робити,перш за все,як дізнаєтеся?
Сижуревувшоке• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Бачу, всі за те щоб відписати. Ок.
Авто, Вы же сами чувствуете изменяет муж или нет. Шлите её лесом
автор АфродитаПетровна • 18 апреля 2020
Ответ дляПроня_Прокоповна
А як ви будете в цьому переконуватись?
Подивлюсь по ходу справи) Ще такого не робила)
фан L.O.S.T.• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я йому вже сказала...Тоді він їй написав, мовляв хто ти, нащо вигадуєш і чого хочеш від моєї дружини...Вона не відписувала. А тоді сьогодні відписала йому, що ти такий-сякий, я не вигадую і це все правда . Ти брехун! І мені скрін переписки з ним і запитання чи хочу знати з ким.Просто дивно- чому з лівого акаунту і навіщо ця інтрига? Хочеш сказати конкретно, то кажи!А тут грає зі мною в ігри
Шантажирует вашего мужа.
автор АфродитаПетровна • 18 апреля 2020
Ответ дляГидроусилитель руля
ну так узнайте раз интересно. пусть все расскажет
Я відписала, чекаю
ПМСница• 18 апреля 2020
Може бути просто закохана дура. таке теж буває, тероризують мужиків. Просіть докази
автор АфродитаПетровна • 18 апреля 2020
Ответ дляИз Кукуева я
В нього така робота, що він апріорі під підозрою. Я сама по собі недовірлива... Якщо підтвердиться- розлучимось.Я не зможу бути зі зрадником. Мені гидко.
Пасти Ла• 18 апреля 2020
У вас є план, що робити, що казати, куди йти? Якщо ні - спочатку сплануйте свої дії, максимально холоднокровно. Перш ніж шукати інформацію, потрібно розуміти, як ви з нею вчините. Якщо заради істерики, то може і не потрібно? Відношення чоловіка це не змінить.
автор АфродитаПетровна • 18 апреля 2020
Ответ дляПМСница
Попросила, чекаю, аж щоки горять)
автор АфродитаПетровна • 18 апреля 2020
Ответ дляПасти Ла
Квартира моя якщо що, вже легше))А якщо серйозно- немає для мене таких причин, щоб це терпіти. Це скотство.
Муууумие• 18 апреля 2020
Ответ дляИз Кукуева я
Дайте ій відповідь,що вас це не цікавить.
але автора цікавить
Стрекозей• 18 апреля 2020
Ответ дляПМСница
Автор, у меня на работе была такая ситуация. Коллега влюбилась в женатого коллегу, он ей отказал, она потом его жене и письма писала, и в соцсетях. Но у нее было навязчивое состояние, потом лечилась по психиатрии.
Муууумие• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я відписала, чекаю
і нам напишіть - ми теж чекаємо, цікаво
Сижуревувшоке• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Попросила, чекаю, аж щоки горять)
Извините за навязчивость - сколько Вам лет?
ПМСница• 18 апреля 2020
Ответ дляСтрекозей
долго лечилась? интересно. Я тоже раз так влюбилась, но попустило без психиатрии. Была в таком состоянии что тоже бы писала жене, но голвоа на плечах... Но если честно дыма без огня не бывает, мужчина провоцирует, без секса может, но намеками, флиртом... и впечатличельную женщину может понести очень сильно.
автор АфродитаПетровна • 18 апреля 2020
Ответ дляМуууумие
і нам напишіть - ми теж чекаємо, цікаво
Ок.
Цветов Мне срочно• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Все логично. Это ваша знакомая,не хочет чтобы узнали кто она. И молчать не может
автор АфродитаПетровна • 18 апреля 2020
Ответ дляСижуревувшоке
Муууумие• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
діти є у вас з чоловіком?
Стрекозей• 18 апреля 2020
Ответ дляПМСница
Честно - не знаю. Она перевелась в филиал в другом городе, писала уже оттуда. Потом она пропала,сказали, что лечится, я дальше за ее судьбой не следила. Ну, не сказала бы, что он ее провоцировал. Она изначально стремная была (не внешне, просто странная).
автор АфродитаПетровна • 18 апреля 2020
Ответ дляМуууумие
діти є у вас з чоловіком?
Так,син.
автор АфродитаПетровна • 18 апреля 2020
Пише дати їй свій номер.
Стрекозей• 18 апреля 2020
Слушайте, автор, а что это за работа у мужа Вашего, что он всегда под подозрением? Не смогла придумать ему профессию.
автор АфродитаПетровна • 18 апреля 2020
Ответ дляСтрекозей
В нього нічний клуб)
Муууумие• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Так,син.
співчуваю вам, таку свиню вам на саму Паску підсунули. Ви помоліться, і настройтеся, що все що не станеться - до кращого, навіть якщо зараз так не здається
Цветов Мне срочно• 18 апреля 2020
Мне так бывшая мужа звонила,мол семья распадается ничего внятного.типа изменяет мне. Но мой муж тогда проходил тяжёлую фазу лечения,он еле на 5 этаж поднимался не то чтобы изменять. Об этом знали только я и родители...вобщем она хотела нас рассорить
Стрекозей• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В нього нічний клуб)
И давно? Вы изначально за владельца ночного клуба выходили?
ПМСница• 18 апреля 2020
Ответ дляСтрекозей
Вы не знаете многого. Меня мой провоцировал незаметно - то рукой заденет на работе, типа невзначай, то кота Шрека изобразит что жена его не идеал и я как дура жалела. Это хитрые манипуляторы, к-рые странных очень любят. Так то муж там тоже в пушку, просто не рассчитывал что будет аж так все сильно у той дамы.
ПМСница• 18 апреля 2020
Ответ дляТаЕщеОптимистка
В нього нічний клуб)
святая невинность.