Царь-Матушка• 19 апреля 2020
Опасно ли жить в 200 метрах от тубдиспансера?
Понравилась квартира, посмотрели на карте - рядом тубдиспансер. Опасно ли там жить на постоянной основе?
Результат:
вже голосів:
62 (40.52%)
Не опасно
58 (37.91%)
Опасно
33 (21.57%)
Результат
В рот не ложи• 19 апреля 2020
Ответ дляМоре Счастья
Думаю что не опасно. На открытом воздухе заражение через пыль практически не имеет места, поскольку микобактерии быстро погибают под действием солнечного света. Погуглите.
Как раз палочка коха десятилетиями может находиться в среде
Домовенок Кузя• 19 апреля 2020
Я вообще минский массив не очень люблю. И возле диспансера контингент не самый приятный. Много старых домов. Я бы выбрала другой район.
ШанельКуКу• 20 апреля 2020
Ответ дляЗубачистка
а ви жили? біля тубдиспансерів постійно купа бомжів і наркоманів, які вільно виходять за територію
Це неправда. Там жила на Василтківській. Там тепер поряд метро. Нічого подібного з того що ви написали і близько немає.
Досить фантазувати:)
Огороджена територія , всі і масках. 1-2 людини за годину і то не завжди- виходить і заходить. Вони всі (ці люди) далі сідають в метро або маршрутки. Там, де їдете ви- принцеса, котра думає що чимось краща від людини, яка заразилася. Кожен з вас може заразатися, ніхто не застрахрваний! Це вже давно не хвороба бомжів! Звідки у вас цей стереотип? Поїдьте на Амосова і подивіться на хворих, це звичайні люди- і студенти молоді, і жінки в футрах, і звичайні будівельники чи сільські люди. Тубік не обирає за вмістом гаманця!! Ви просто не в темі.
Досить фантазувати:)
Зубачистка• 20 апреля 2020
Ответ дляШанельКуКу
Досить фантазувати:)
Я якраз в темі, той, що ви бачили - не єдиний туб.диспансер, гляньте на інші. Там страшно не через сам туберкульоз, а саме через контингент, який переважно лікується