66сезон666серия• 21 апреля 2020
Крокомір і ходьба по квартирі.
Є сенс?
Вирішила від сьогодні худнути. Живу на 8 поверсі. Пішла сходами по хліб, потім планувала винести сміття (теж сходами) і так палити калорії. Але зателефонувала сусідка і повідомила, що в жінки з нашого під´їзду діагностували коронавірус. Я з нею вкінці минулого тижня мала контакт. Тепер буду сидіти дома і "тренівання" на сходах відпадає. Підкажіть, скільки кроків потрібно просто пройти, щоб був хоч якийсь результат.
Буду ходити по квартирі :(.
66сезон666серия
• 22 апреля 2020
Ответ дляСтелькаОТединицы
Я сегодня начала тоже ходить по квартире. У мужа забрала фитнес браслет.Уже 5380 шагов.С спиной проблемы -заниматься не могу. поэтому решила для себя зарядка и ходьба. а там посмотрю. За этот долбаный карантин жопу отъела:(((
О, круто. В мене вчора ноги пекли