Баба на горошине• 24 апреля 2020

Миопия в дочери. Зайдите кто в курсе

Я вже тут писала тему. Донька жалілась кілька разів , що далеко їй розмито. Пішли до окуліста, все перевірили, після крапель для розширення зіниці, спазм пройшов і зір чуть покращився, але не зовсім.
Сказали що розвивається міопія..і це при тому, що в серпні було все добре, бо ходили на профілактичний огляд.
Виписали окуляри ( за це буду знати з наступного тижня, бо вчора був з донькою чоловік і не до кінця все зрозумів, сказав що окулярів буде 2 пари, одні для вулиці , дому, і всього , а інші для писання- читання) , через півроку на контроль.
Ще виписали вітаміни, сказали полюбити моркву і чорницю..
Дитині 8,5 років. У сім´ї ніхто не має проблем з зором.
Скажіть у кого в діток є короткозорість, що найбільше помагає. Вітамвни-харчування, що робите ви, хочу все проаналізувати , щоб знати що випитувати в лікаря як піду забирати окуляри

Ще внизу прикріплю наш вчорашній аналіз, може хто розбирається і пояснить мені що і до чого, бо чоловік не в курсі ( от відправила на свою голову його з дитиною вчора) .
Исправлялочка• 24 апреля 2020
Ответ дляksunjka
Возле м.Лукьяновка,ко.Дегтяревская
А, а мы на Демеевке были, но в сад не попали.
Исправлялочка• 24 апреля 2020
Там тоже хороший окулист.
Наращиваю_Интелект_Дорого• 24 апреля 2020
Моій доньці допомагає апаратне лікування. Дивно, що Вам лікар не запропонував. При дитячих поліклініках є кабінети охорони зору, там таке лікування проводять безкоштовно. Є такі кабіети у деяких люксоптиках - https://luxoptica.ua/services/detskoe-apparatnoe-l...
Хачапууури• 24 апреля 2020
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
Нигде в мире не ’лечат’ миопию этим аппаратным лечением. Не знаете почему? Наверное весь мир идиоты.....
Ответ дляХачапууури
Я не спрашивала у всего мира, как и чем лечат, в отличии от Вас. А советую то, что реально помогает моему ребенку.
Ms. Скромность• 24 апреля 2020
Значит так. Ничего сверхстрашного у Вашей дочери нет.

Вот эта бумага у Вас - чек авторефрактометра (который еще называют просто ’аппарат для компьютерной диагностики). Внимание - авторефрактометр показывает значение больше, чем есть на самом деле - это обусловлено особенностями процедуры измерения. Прибор нужен для приблизительного определения, а для подбора очков нужно обязательно пользоваться старым методом - сменные очковые линзы и таблица.

Кушать морковь и чернику полезно, только от миопии это не спасет. Дочери нужно больше гулять (сейчас хоть бы на балконе). Миопию провоцирует и усугубляет недостаток солнечного света, а в помещении уровень освещения не тот. Еще один доказанный метод остановки прогресса миопии - капли с маленькими дозами атропина (значительно меньшими чем те, которые капали во время осмотра).

Гаджеты не повлияют, это уже давно продемонстрировано.

Найдите врача, который работает по принципам доказательной медицины и все будет ок.

Там у Вашей дочери еще небольшой астигматизм. Если он никак не проявляется в тестах на восприятие, то специальные очки надевать не нужно.
тянитолкайка• 24 апреля 2020
Ответ дляНаращиваю_Интелект_Дорого
як на довго дитині вистачає ефектів від апаратів?
У нас знайомі сина водять на такі апарати, але в нього інша проблема, із за гіпоксії при пологах очі постраждали, навіть операцію вже робили.
Так от ефект є місяць, потім знов апарати. Окуляри дитина все одно носить і мінус проргесує
автор Баба на горошине • 24 апреля 2020
Ответ дляMs. Скромность

Про астигматизм нічого не казали, лише про те що розвивається короткозорість . Зір після зняття спазму чуть покращився, але окуляри все ж виписали.
А по зору сказали що сумарно бачить 80 відсотків.
ElenaDomot• 25 апреля 2020
Если диагноз уже точный, то можно проконсультироваться онлайн с офтальмологом Филатовой, из Киндер Клиник. Она очень опытный специалист. Связаться с ней можно через горячую тел линию 0800 30 75 75. Пусть у ребенка все поскорее наладится со зрением!
автор Баба на горошине • 26 апреля 2020
Ответ дляElenaDomot
Дякую