Барбитта• 24 апреля 2020

В суботу біля мене кашляв чоловік

Минулої суботи в супермаркеті. Стояв близько і кашлянув. Вчора (5 день) сильно боліла голова, температура 37. Сьогодні збільшились лімфовузли під шиєю, боляче в тих місцях, де кисть руки (якщо покрутити кистю руки, то болить). Температура 37,2. Кашлю, нежитю немає, нюх є (запахи чую). Це може бути коронавірус?
Любительница• 24 апреля 2020
Ответ дляОпля Картопля
Ще 4-7 днів не буде пізно? Начиталась, що в легенях накоплюється рідина і вони відказують.
автор і шо? звернетеся в лікарню вас звідти пошлють додому. Задишки і серйозних симптомів немає. Що кожен день на ренген бігати будете? Тест приватний дорого коштує а державний роблять тільки хворим з пневмонією.
dinic• 24 апреля 2020
Во многих сетях аптек в свободной продаже,ц 460 грн
Антонина матушка• 24 апреля 2020
Не панікуйте (легко сказати). Поки що сидіть удома, пийте багато води. Подзвоніть своєму сімейному (якщо є), якщо стан погвршиться, робіть КТ. Єкспрес тест поки що до дупи, а ПЦР вам зараз навряд чи хтось зробить.
Все буде добре!