Не пью, не курю• 24 апреля 2020
Що у Вас на обід?
У нас просто і смачно. Всім смачного!!!
західний_діалект• 24 апреля 2020
Ответ дляСкоро_вчера
і в мене донька броколі і кольорову капусту любить
У вас какие то неправильные дети)))
Молодцы!
Муркамурковна• 24 апреля 2020
Ответ дляНе пью, не курю
А я трішки мартіні з соком іноді дозволяю ввечері лише.
а я не в вечері, я от прям зараз всадила бокал.. піду дальше фігачить)ив нас мангальна, забор і ... ше цвіти в горшки біля дерев треба посадити)
поіхав сусід в Киів,, то привезе мені ’антісептіка’
Застряла• 24 апреля 2020
Ответ дляСкоро_вчера
Кольорова капуста це синя?
Не пью, не курю
• 24 апреля 2020
Ответ дляСижу_и_плачу
Вкусно наверное)) у меня из мясного в холодильнике только домашняя колбаса
но она там явно лишняя была бы. Зато три сорта сыра и творог, тоже норм))
Я більше люблю сир, який добре плавиться (сулугуні, тенеро тощо) + багато кропу.
Не пью, не курю
• 24 апреля 2020
Ответ дляКрапипопка
А мы её не любим, но купила три пачки, так что, как говорится, бачили очі, їште)))
Подивіться рецепти з неї, я в’кухні на ізнанку’ легкий рецепт гречаного хліба побачила, хочу спробувати. Ми любимо гречку і дуже гречані багети з Сільпо.
західний_діалект• 24 апреля 2020
Ответ дляЗастряла
Кольорова капуста це синя?
Не. То така як брокколи але бiла
Не пью, не курю
• 24 апреля 2020
Ответ дляМуркамурковна
А я сьогодні квартиру видраяла, щоб ви розуміли як - навіть решітки з витяжки, ще залишились дзеркала - і краса, але не довго - діти і чоловік за годину зроблять жесть
Не пью, не курю
• 24 апреля 2020
Ответ дляЗастряла
Кольорова капуста це синя?
Ні біла кучерява
Не пью, не курю
• 24 апреля 2020
Ответ дляМЧСница
А одной котлеты не хватит?
Ні, іноді, якщо маленькі роблю, то 4-5 можуть з´їсти, а цього разу я лінувалася - великі поробила.
КошкинДом• 24 апреля 2020
Ответ дляНе пью, не курю
У меня последние 2 недели через день пеку гречневые багеты..это ооочень вкусно.
Не пью, не курю
• 24 апреля 2020
Ответ дляWind99
И я могу съесть 4-5 ,даже больших )
Ви ж доросла, а вони діти, але м´ясоїди.
Не пью, не курю
• 24 апреля 2020
Ответ дляКошкинДом
А дайте рецепт, по якому Ви печете, будь ласка? Дякую!!!
Не пью, не курю
• 24 апреля 2020
Ответ дляWind99
А чому вы думаете шо я не дытынка?
Та всі ми діти наших батьків
Муркамурковна• 24 апреля 2020
Ответ дляНе пью, не курю
не, не зроблять, все буде чистесенько і красіво.... ще пару днів
КошкинДом• 24 апреля 2020
Ответ дляНе пью, не курю
Вы пекли хлеб? Знаете о растойке и формовке? Я просто спрашиваю в каком формате рецепт давать.
Муркамурковна• 24 апреля 2020
Ответ дляКошкинДом
я печу постоянно, а в последне время чіабати, якшо зараз пооучиться добавити
то попробкю, але не обіщаю
дуже класні
то попробкю, але не обіщаю
дуже класні
Не пью, не курю
• 24 апреля 2020
Ответ дляWind99
Кстати ,а рецепт ваших коклэток ,напишите ))
Та ніякого рецепту немає, все на око. В даному разі - перемолола десь 1 кг свинини, іноді телятина, іноді мікс + горбушка + 1 скибочка нарізного батона замочені в молоці (іноді в сметані) + 2 середні цибулини + сіль перець чорний, паприка, сушений часник + 1 яйце (можу не додавати, тоді котлети більш крихкі), смажу на антиаригарній сковороді на маленькій кількості кокосової олії, котлети самі пускають сік. Смажу з двох сторін трішки, щоб прихватились, а потім складаю в казанок, доливаб води + лавровий листок і тушу до готовності. Все, дуже соковиті виходять.
Не пью, не курю
• 24 апреля 2020
Ответ дляМуркамурковна
Ага, ага, максимум пару годин.