Любительница• 28 апреля 2020
Цікаво чи є тут протестанти ?
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 апреля 2020
Ответ дляБезникая
Зараз Олька-модниця прибіжить,вона недавно увірувала так сказать,ждіте
Ну, как для неофита, она весьма начитана и поднатаскана. А насколько недавно она заинтересовалась этой темой ?
Безникая• 28 апреля 2020
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Казала,що стала протестанткою декілька місяців тому
Любительница
• 28 апреля 2020
Ответ дляБезникая
А ким саме? Їх є багато
Царевна Лягушка• 28 апреля 2020
Ответ дляЛюбительница
А ким саме? Їх є багато
Могу ошибаться, но вроде пятидесятники
Любительница
• 28 апреля 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Странный вопрос. Конечно есть
Ви одна із них?
постою_послушаю• 28 апреля 2020
Ответ дляБезникая
Вона не уточнювала
Олька Модница протестантка. Ходит в Церковь пятидесятников. Верующая она очень давно, просто совсем недавно окончательно определилась с конфессией.
Безникая• 28 апреля 2020
Ответ дляпостою_послушаю
Буду знати )
Пацелуйнитуда• 28 апреля 2020
Ответ дляЛюбительница
Ви одна із них?
Сложно сказать. Смотря что Вы вкладываете в это понятие. Против кого протестуют протестанты?
Пацелуйнитуда• 28 апреля 2020
Ответ дляЛюбительница
Ви одна із них?
Я б скорее назвала себя евангелисткой
Олька Модниця• 28 апреля 2020
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Темою релігій цікавилась 20 років, 10 років тому зрозуміла, що православна церква - це великий обман і маніпуляції, що не мають нічого спільно з Біблією. Але далі відвідувала православну церкву, але без цілування ікон, свічок та молитв святим. Все в моєму житті змінилось коли потрапила в інвалідний візок. Як тільки встала на ноги пішла в Дім Молитви. Рік ходила періодично раз-два в місяць. Але в олин момент все різко змінилось. Ніби хтось взяв і переставив мене в іншу реальність.
Хрещення відбулось на Водохрище в цьому році.
Олька Модниця• 28 апреля 2020
Ответ дляЛюбительница
А ким саме? Їх є багато
Реєстровані класичні протестанти.
Олька Модниця• 28 апреля 2020
Ответ дляпостою_послушаю
Ви правильно виразились. Тільки раніше віра була десь в підсвідомості, без розуміння що це означає.
Олька Модниця• 28 апреля 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Проти католицизму - так зародились перші протестантські церкви.
Олька Модниця• 28 апреля 2020
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Якщо чесно, то Біблію я ще всю не осилила.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 28 апреля 2020
Ответ дляОлька Модниця
Вы уже знаете по теме в разы больше среднестатистической советчицы :)
Что касается влияния религий на уровень развития страны, в Европе все весьма наглядно. Протестантские Англия и Германия однозначно более развиты, чем католические Испания и Италия. С Францией все не так однозначно :) Православные же страны значительно отстают.
Олька Модниця• 28 апреля 2020
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Я 20 років тому була на стажуванні в Польші - вже тоді Польські вчені називали однією з причин відставання України - саме православвя. Тепер я ще б добавила - ’ідольний патріотизм’.
Олька Модниця• 28 апреля 2020
Ответ дляинфоголик
это где тульчинов проповеди читает ?
Якщо Ви маєте на увазі Турчинова - то він баптист - реєстрованний.
постою_послушаю• 28 апреля 2020
Ответ дляинфоголик
что это значит ?
Как минимум то, что баптисты и пятидесятники это две совершенно разные Церкви
Олька Модниця• 28 апреля 2020
Ответ дляинфоголик
что это значит ?
Те що він член баптистської церкви. Баптистські церкви діляться на реєстрованні (що визнають державу) і нереєстрованні (що не визнають).
Олька Модниця• 28 апреля 2020
Ответ дляпостою_послушаю
Вони подібні. П´ятидесятник може приймати причастя в баптисьтській церкві і навпаки. А в інших протестантських ні.
Пацелуйнитуда• 28 апреля 2020
Ответ дляОлька Модниця
Считаю, что нужно стремиться к устройству Первоапостольских церквей
Олька Модниця• 28 апреля 2020
Ответ дляПацелуйнитуда
Та всі церкви вважають себе Першоапостольськими. Для мене п´ятидесятники найбільш наближені. Для когось інша. А що Ви вкадаєте в це поняття.