УраганнаЯ• 02 мая 2020
За что я заплатила 100грн?
1кг покрученных огурцов, 3 больших помидра, 50гр укропа - 100грн!!!
Результат закрытия рынка в моем городе. Люди организовали стихийную торговлю вокруг рынка и лупят цены...
У вас так же?
Дама-мадама• 02 мая 2020
Ответ дляОлька Модниця
Вони в нас їх не на ринках збували в основному.
Ну мабуть збували підприємцям ,які торгують овочами на ринках ?
Олька Модниця• 02 мая 2020
Ответ дляДама-мадама
До них фурами приїжджали і забирали на великі міста. В нас в районі майже збуту немає. Дуже велика кількість теплиць і дуже мале населення. З міст лиш 40тис населення і райцентр 8 тисяч. А в одному селі Кідри більше 500 теплиць.
Стопясят раз обсуждала• 02 мая 2020
Вчера покупала огурцы по 40 грн за 1 кг, помидоры розовые 65 грн, взяла 3 шт на 57 грн. Вот и считайте.
А зелень даже не смотрела. И это не стихийная торговля, это киоск.
Дама-мадама• 02 мая 2020
Ответ дляОлька Модниця
Ну логічно,що забирали на ринки(той самий Шувар,який потім торгує в роздріб)
Бо якби забирали на супермаркетимаркети,то ситуація з збутом у них практично не змінилась би
Дама-мадама• 02 мая 2020
Ответ дляОлька Модниця
Але тут грусть-пєчаль в тому,що люди втратили такі гроші,що невідомо чи встануть тепер на ноги (
Олька Модниця• 02 мая 2020
Ответ дляДама-мадама
Встануть. В них цей бізнес більше 20 років. Прямо один не вдалий сезон і все?
курасаны• 02 мая 2020
В магазине красивые ровные огурчики с пупырышками по 21 грн, укроп по 67 грн, помидоры по 35.
Итого считаем:
укроп 50 г - 3.50
огурцы 1 кг - 21 грн
помидоры - 35 грн (округлим до килограмма, бо неизвестно сколько ваши завесили).
В сумме меньше 60 грн
Нафиг тот базар?
Итого считаем:
укроп 50 г - 3.50
огурцы 1 кг - 21 грн
В сумме меньше 60 грн
Нафиг тот базар?
emerald_88• 02 мая 2020
Ответ дляЛена-15
Заплатила за все 10 грн
Баклажан?
У нас они очень дорогие, больше 100 наверное. Киев, супермаркет.
Соседушка• 02 мая 2020
Ответ дляОлька Модниця
В нас в навколишніх селах теплиці. Є й в райцентрі. Тому ціни мізер. В магазинах огірки - 10грн, в теплицях - 6-7грн, є в селах де і по 3 грн за кілограм віддають.
Вчора біля магазину продавали редіска - великий пучок - 10грн.
Это где?
Дама-мадама• 02 мая 2020
Ответ дляОлька Модниця
Ми ж не знаєм на які суми там попандос
Он підприємця з Чернівців показували,він тюльпани вирощує на продаж,каже втрати за цей сезон близько 20 000 доларів,вишкребеться звичайно,але й будуть такі що не вирулять і не мало (
А економіку країни якраз таки тримає малий та середній бізнес
Разгуляшка• 02 мая 2020
Ответ дляСамохвалова
Цены за 1кг - помидор 30грн, огурцы 16грн, редис 12грн, картофель 12грн, лук зеленый пучок 7грн. Это вчера цены на рынке. Харьков. Автор, согласна, без рынков плохо.
Это где? Вчера была на нашем рынке (возле трк Украина) намного дороже всё. Огурцы 30-35, помидоры 50-65
Олька Модниця• 02 мая 2020
Ответ дляДама-мадама
Ми ж не знаєм на які суми там попандос
Ну на камеру можна сказати любу суму. а по факту - найманих в них майже немає, податків вони як правило не платять, якщо немає збуту - то вони і не отоплюють парники, і не підживлюють і не обробляють. А якийсь збут все ж є - на нове насіння. Просто без прибутку, але і не особливо і втрати є.