vihola• 11 мая 2020

Пише мені модель топ стиліста України...

Клин_Кляйн• 12 мая 2020
Ответ длявыходные пролетают
Перший раз мені жаль, що її забанали, я чекала на її вибачення за безпідставні обвинувачення і хамство. А тепер така можливість не признавати свою вину, хоча я спеціально потратила свій час на ’дослідження’ тих фоток.
Ви б тих вибачень не дочекались, повірте. Ця особа би викрутилась і пепевела стрілки. Як було і не раз.

Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ дляПластилин_Колец
нет, действительно, на политейку очень похоже. ну, вот манера та же. и отношенние ко всему и ко всем такое же. она странная какая-то.
Может тема автора, может кто-то косит под неё. Почитала, там о проблеме, без травли, без оскорблений. Кто бы её ни писал. Что должна была показать эта тема?
Пластилин_Колец• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
да, может и так. но, просто очень на автора похоже.
Тюрюнь_Тюнь• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я вище написала.
Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ дляПластилин_Колец
Ну допустим, автор писал. Где хамство, которое ей тут постоянно вешают? Где маты? Или вы уже начинаете рассуждать, что странно, а что нет?
Покажите свои темы, оценим
Пластилин_Колец• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Покажите свои темы, оценим
разговор не обо мне. там выше давали ссылки, читайте.
Сусановна• 12 мая 2020
Ответ длявыходные пролетают
Продублюю ваші відповіді у темі
https://sovet.kidstaff.com.ua/autor-2597206
А як ви знаєте, що то вона?
Тюрюнь_Тюнь• 12 мая 2020
Ответ дляСусановна
А як ви знаєте, що то вона?
Є певні моменти, по яких я її впізнала) просто російськомовним здається, що у нас однакова манера, а я, як україномовна, зразу розпізнаю її типічний стиль, але конкретику писати не буду.
Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ дляПластилин_Колец
Да, дали ссылку на якобы тему Виолы, ну, почитали, криминала не нашли. Что дальше?

Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ длявыходные пролетают
Та ви сама пишете як вона, не відрізнити. ’Хто кричить першим тримайте злодія? - Сам злодій’.
Я така ж україномовна як ви, на російській пишу час від часу, тому також можу оцінити вашу манеру вести діалог.
Сусановна• 12 мая 2020
Мені одній здалося (трохи пізніше перечитаю більш детально дану тему), але на перший погляд:дівчата, які захищають віхолу тримаюттся спокійно та врівноважено. Дівчата, які проти віхоли, майже всі з агресією :))), лише дві адекватні без емоцій написали чим незадоволені.
Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ дляСусановна
Ви абсолютно праві, так і є
Пластилин_Колец• 12 мая 2020
Ответ длявыходные пролетают
мені теж манера дуже схожа і політейккою. звісно гарантія не 100%, але...
Пластилин_Колец• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
ой, ну смотря что вы криминалом считаете!)
Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ дляПластилин_Колец
Тут все просто - у старпості якраз викладені прикладу криміналу, на скрінах.
Техпаспорт на медузу• 12 мая 2020
Ответ дляKupiSlona
Так Масю и не травили никогда. Она такая позитивная и безобидная, что никто бы и не стал.
Здрасти, пожалуйста, таких тем было десяток, теперь закрадывается сомнение, что вв новичок))))
Тюрюнь_Тюнь• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Слухайте, я доказала, що звинувачення авторки були безпідставні, яка на рівному місці обізвала людину і погрожувала баном і яка несла повну нісенітницю доказуючи, що фото чужі. В більшості вона завжди когось в чомусь обвинувачує і гне свою лінію, про що її тут дівчата і писали, але ніхто не скрінить відповіді річної давності, а інколи, доказати, що її обвинувачення даремні нема можливості, цим вона і користується пишучи своє ’доказів не буде? Несіть скрін’
Техпаспорт на медузу• 12 мая 2020
Ответ дляСусановна
Нет, это только кажется)))перечитайте тему
Техпаспорт на медузу• 12 мая 2020
А за что автора в бан отправили? вчера доказывали девочки с аккаунтов нулевиков—клонов, что правда на ее стороне, поэтому она и не в бане, в отличие от алины)))))

Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ длявыходные пролетают
Авторка якраз привела причини своїх сумнівів, дуже детально, і її підтримало 25 людей. Значить, не одній їй так здалося?
Техпаспорт на медузу• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Эту цифру делите на 5 как минимум, вчера клонов было пруд пруди))))
Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ дляТехпаспорт на медузу
ну тоді з таким же успіхом я можу заявити, що ви ’жертва’ автора, яка тут пише з 5-ти аккаунтів)
Техпаспорт на медузу• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я уже писала, что об авторе только вчера узнала по этой теме))) хоть она и представилась местной звездой)))так, а за что бан дали полный?
Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ дляТехпаспорт на медузу
І сама я досі вважаю ті фото сумнівними. Так що, мені тепер вибачатись за свою думку?
Техпаспорт на медузу• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Наша пісня гарна й нова))) сравните, как вы об этом пишите и как себя ведет автор на форуме
Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Напишіть у підтримку, запитайте в адмінів
Сусановна• 12 мая 2020
Так дали посилання на матюки віхоли?
Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ дляСусановна
Так дали посилання на матюки віхоли?
Ага, 100 разів.
Тюрюнь_Тюнь• 12 мая 2020
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Всі причини невірні і надумані!! А звинувачувала через брак здатності до аналізу, через незнання ефекту відзеркалення, через незнання про здатність освітлення і сонячних променів міняти відтінки всього, не тільки волосся, що фотографуючи під різним кутом і на різній висоті буде мінятися і структура волосся, якщо воно не однорідного кольору, про сукню, яка спереді і ззаді по різному пошита, і я це на фото продемонструвала, про те, що авторка оприділила, що на фото, де спина сидить молода людина навіть коментувати не буду, то вже шизофренія.
Автопортрет нурофена• 12 мая 2020
Ответ длявыходные пролетают
Тоді у 25-ти людей, які лайкнули слова автора, шизофренія? Оце вже звинувачення