Барышня кисельная!• 11 мая 2020

Хелп зробила покупку в інтернет магазині dreamsport.com схоже попала на шахраїв

зробила покупку в інтернет магазині dreamsport.com.ua і схоже попала на шахраїв... замовлення кількох товарів зробила ще 06.05.20 вже 6 днів пройшло товар ніхто не відправляє,телефони вказіні на сайті не відповідають.оплачувала всю суму замовлення через систему wayforpay,квитанції сайт не прислав,є лише виписка з приват 24...хотіла зробити заяву у кіберполіцію,але я не маю їхніх реквізитів,дівчата хто попадав у таку історію,які були Ваші дії,чи є шанси повернути кошти,сума не маленька для мене...
Капризуля• 11 мая 2020
сайт не работает, купили- молодец, Вас пожалеть?
мистерЛяпсус• 11 мая 2020
Выписку по счету заказывайте и смотрите реквизиты.
автор Барышня кисельная! • 11 мая 2020
Ответ дляКапризуля
Сайт працює
https://dreamsport.com.ua/
будь хто може далі замовляти...сайт працює від плащадки пром.юа,лише сьогодні прочитала відгуки,таких історій ,як в мене повно і цього магазину і вони далі працюють,невже немає управи на таких?
Комиссия50%• 11 мая 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
Сайт працює
https://dreamsport.com.ua/
если от пром пишите в поддержку прома
Кукарачка• 11 мая 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
Сайт працює
https://dreamsport.com.ua/
Пром юа это достойная контора , которая подтасовывает отзывы
автор Барышня кисельная! • 11 мая 2020
Ответ длямистерЛяпсус
Приват не може надати їхні реквізити(((а без них я не можу написати заяву в кіберполіцію,ось така історія...
автор Барышня кисельная! • 11 мая 2020
Ответ дляКомиссия50%
если от пром пишите в поддержку прома
писала,ві прома теж поки що немає відповіді...
Комиссия50%• 11 мая 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
выходные .может надо подождать
мистерЛяпсус• 11 мая 2020
Ответ дляБарышня кисельная!
приват отказывает дать выписку по счету?
автор Барышня кисельная! • 11 мая 2020
Ответ длямистерЛяпсус
лише виписку,що з моєї карти списана сума покупки для інтернет магазину,але дані саме реквізитів (рахунку )на який пішли кошти вони не мають(((
а заяву для кіберполіції я без того рахунку не зможу надати...
мистерЛяпсус• 11 мая 2020
Женщина, давайте с самого начала. Выписка стоит денег и заказывается в банке. Вы заказали выписку?
Лапка• 11 мая 2020
Ответ длямистерЛяпсус
выписку можно сделать онлайн,без проблем и бесплатно.
НуПогоди!• 11 мая 2020
Автор , у меня сын попал 3 месяца назад на мошенника . Перевел мошеннику 1500 грн ( покупка на ОЛХ ). У него была и квитанция об оплате, и реквизиты , и номер телефона , поехал написал заявление в полицию , на этом все и закончилось . Никто этим не занимался и заниматься не будет . Жаль только потраченных нервов и времени . Сын очень переживал по этому поводу , успокаивала как могла . Сейчас все уже успокоились , но это было нам всем уроком, больше никаких денег наперед не отсылаем ! Да и мошеннику , я думаю , эти деньги не пойдут на пользу ! Успокойтесь и смиритесь , автор , не тратьте свои нервы и здоровье на этих уродов !
автор Барышня кисельная! • 14 мая 2020
Дівчата усім дякую,хто відгукнувся.Звітуюся,магазин кошти сьогодні повернув.не знаю,чи то кіберполіціія повпливала,бо я писала заяву,яку взяли на опрацювання,чи то служба підтримки Пром юа,бо їм теж писала...
Але хочу попередити вас,можливо ,хтось попаде на цей магазин,якщо замовляєте,то хіба наложеним,бо не лише в мене виникла така історія,вчора заскрінила 2 негативних відгуки на їх сайті,сьогодні їх вже вони видалили,залишились лише хороші.,які напевно самі собі пишуть...))на телефони вказані на сайті,за тиждень теж ніхто не відповів))