Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 мая 2020
Син привів дівчину до хати
Син студент, живемо у Львові. Купили йому квартиру на окраїні маленьку, бо уже на останньому курсі і не хочемо щоби їхав. Але він тільки переїхав і вже привів туди якусь дівчину. Прийшла до нього в гості, а вона з брудними ногами. То нормально взагалі? За комуналку не платить. Сама з села під Самбором, я розумію що їй так вигідно квартиру знімати не треба, але батьки що собі думають? Вони планують взагалі вкладатися?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляМафиозная
Щас таки Улянки, шо заглянувши им в трусы можно инфаркт получить!
Не хотілось би їй в труси заглядати
Топтунша• 14 мая 2020
Нащо ви то житло сину купили, вам же тепер хоч розірвись на дві хати. Пнете свого носа там де без вас обійдуться.
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не хотілось би їй в труси заглядати
Не переживайте, ваш сын все уже проверил, можете не сомневаться
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляТоптунша
Переживаю
Слухи-руки не распускаю• 14 мая 2020
Автор, у меня тоже ’брудные ноги’. Спешила сильно, не стала заморачиваться на носки, одела типа кеды ’инблу’ без носков, там внутри стелька и материал натуральные, видимо качество их не фонтан. Пришла домой, сняла, ноги у меня и пятки (и повыше пяток) похлеще чем у цыган. Может и у девушки Вашего сына так?
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А що, скажете є куди? Купили йому житло? В чому він успішніший? Є у нього дівчина?
Вас знову заносить не туди. Тема про вашого, тролліть по темі, не відхиляйтеся.
Слухи-руки не распускаю• 14 мая 2020
...когда одеваю эти же кеды на носки (белые), то носки становятся как у бомжа, так сильно внутри красит материал, но удобные, и ноги не потеют

Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляТролю как могу
Ясно, значить немає у нього ні житла, ні дівчини. Що і потрібно було довести.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляСлухи-руки не распускаю

Може таке бути..
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ясно тільки те, що в вас вже не вистачає фантазії. Погано підготувалися чи вже вичерпали свої можливості?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Сподіваюсь, що так. Тоді наступного разу зверну на це увагу. Якщо вони ще будуть зустрічатися, куплю ій нормальні кеди.
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляОчень добрый аноним
100% и зовут автора Татьяна
А кто такая Татьяна? Местный тролль?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляТролю как могу
Які ще можливості? Ви тут свій яд вже яку сторінку не по темі виплескуєте і хамите, а на просте питання не змогли відповісти. Виходить, що ваш син нещасний немає просто ні житла, ні дівчини і ви від цього біситесь і на всіх кидаєтесь. Шкода вас.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляОчень добрый аноним
100% и зовут автора Татьяна
Не вгадали, Люда.
Слухи-руки не распускаю• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Автор, не в кедах дело. Перед покупкой кед , Вы не сможете знать или они красят ноги. Я покупала в магазине инблу, фирменном, в Киеве, но внутри натуральная кожа и вот так сильно красит ноги. Сами кеды хорошие, в них ноги не потеют и удобные (спортивный стиль), но вот стелька и то что выше пятки (материал полукругом), капец как красчт ноги в черный цвет. Привыкла уже, ну что поделать?
Ухтышка_малышка• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У нього мило є вдома, могла б і помити коли заходить до достойних людей. А не сидіти на дивані, ноги на диван, а вони такі сірі, аж чорні.
Картоплю садила під Самбором і не помила
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
То Ви кидаєтеся. У вашого і дівчина є, і житло, а ви тут ядом бризкаєте і фантазуєте про інших. Себе пожалійте.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
Картоплю вже давно всі посадили.
Ухтышка_малышка• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Картоплю вже давно всі посадили.
А ноги не помили
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляТролю как могу
Ось ви далі не відповіли. Чому фантазую? То ж правда, що у вашого сина немає ні дівчини, ні житла. Чи скажете є? Себе навіщо мені жаліти, це ж ви тут бризкаєте своїм ядом, ніяк не заспокоїтесь. Тому вас і шкода. Не від хорошого життя у вас все це.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляУхтышка_малышка
А ноги не помили
Вже тижні 2-3 пройшло.
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви ж ніяк не признається, чому фантазуєте. В мого проблем з дівчатами немає, а у вашого є. Не приписуйте мені свої недоліки, не треба мене жаліти, я ж не наймичка, як ви, яка тільки готує і прибирає. Якщо ви вже вичерпали свій словниковий запас і ні на що, окрім повторювання по колу одних і тих самих своїх фантазій не здатні, то буду припиняти діалог, бо вже нудно з вами.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляТролю как могу
Звісно у вашого немає проблем з дівчатами, бо дівчини нема. І житла нема.
А готують для сім´ї тільки наймички? То ваш чоловік і син виходить тоді наймити коло вас, що вони вам готують? Зрозуміло. Питань нема.
Бесконечность-не предел• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вона була в штанах, але без шкарпеток. Волохатість було важко виявити, а от ноги брудні і вонючі
А Вы нюхали?
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ото вас понесло. Ну якщо вже питань немає, то добре, бо ви мене вже втомили. Всього найкращого!
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляТролю как могу
І вам всього найкращого. Про вас і вашого сина все зрозуміло, хоч ви і після 5-го повтору не відповіли на запитання. Удачі!
Катька Пушкарева• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не хочу, щоб син робив помилки.
Через рік буде працювати, то поступово перестану фінансувати.
Ну так излишняя опека тоже ни к чему хорошему не приводит.
Катька Пушкарева• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви помилились, я народилась і виросла в місті.
Значит муж из села?
Кто-то из бабушек?
Потому что принцип, что подумают люди уж больно сельский.
Кто-то из бабушек?
Катька Пушкарева• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не судіть по собі.
А чем для богатой невесты ваша семья привлекательна?
Подумайте, богатая невестка вашей мечты захочет самостоятельного и самодостаточного.
А вы не даете сыну быть таким.
Копирайторша• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ваш син такий не перебірливий?