Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 мая 2020
Син привів дівчину до хати
Син студент, живемо у Львові. Купили йому квартиру на окраїні маленьку, бо уже на останньому курсі і не хочемо щоби їхав. Але він тільки переїхав і вже привів туди якусь дівчину. Прийшла до нього в гості, а вона з брудними ногами. То нормально взагалі? За комуналку не платить. Сама з села під Самбором, я розумію що їй так вигідно квартиру знімати не треба, але батьки що собі думають? Вони планують взагалі вкладатися?
Аноним_Галя• 14 мая 2020
Автор кидайте помідори, ми з чоловіком обоє працюємо повний робочий день. Правда він до 17:00, а я до 18:00. За ним всі вечері, щось просте у духовці запечене чи у мультиварці тушковане. За мною сніданки, суп школяру на обід і щось цікаве смачне у вихідні, поки він дітей вигулює.
Прибираємо разом. Закупи він в основному.
Ото я негідна невістка?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляА поговорить?
що він їв чи готував до появи цієї дівчини?
посидять голодні-зварять яйця,макарон,пельмені і тд.варіантів маса.
Схудне, вона його так голодом заморить дитину
Очень добрый аноним• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
чому страшно?
потому что в этом возрасте нормально хотеть девушку, а не девушку, умеющую голубцы крутить
Научительница• 14 мая 2020
Ответ дляАноним_Галя
Автор, опишіть ідеальну невістку? Багата, готує перше друге і компот щодня свіже, прибирає три рази вдень, говорить лише з Вашого дозволу і лише те, що Ви хочете почути.
Ото комусь щастя впаде у вигляді Вас, як свекрухи.
Миє ноги щопівгодини))
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляАноним_Галя
Ви ж писали, вона працює. У продавців довгий робочий день. Разом готувати не підходить?
Ваш син не вміє картоплі почистити і м´ясо порізати? Пари у нього максимум до 16:00.Чи то все вона має робити? 10-12 годин за прилавком, а тоді вперед до плити. Якщо розклад такий, надіюся вона швидко втече.
І Ваш син певно без нюху, як не чує запаху поту. Він ж у Вас міський, чому не запрошує дівчину на спільний вечірній душ. Гляди і привчив би.
Думаю м´ясо поріже, картоплю почистить. Але він в мене складні страви ніколи не готував.
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляАноним_Галя
Ото я негідна невістка?
Автор дуже товсто тролить.
Аноним_Галя• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
З села можна, затуркану це яку?
Яка всіх слухає, і рота не відкриває. Що сказав чоловік і свекруха, те і робить. У селах колись так вчили, у 40-их роках минулого сторіччя.
Очень добрый аноним• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
то у вас. а он уже не у вас
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
От біда. Що ж робити? Вам треба терміново щось вирішувати.
Очень добрый аноним• 14 мая 2020
Ответ дляТролю как могу
Автор дуже товсто тролить.
100% и зовут автора Татьяна
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляТролю как могу
А з чого Ви взяли, що я не вмію готувати? І до чого тут дівчата мого сина до ситуації з вашим неробою? Мій молодше вашого, але набагато успішніший і дівчат поки що нікуди не приводить. І це вас досі ковбасить і несе не туди. Замість того, щоб навчити свого сина елементарному, самостверджуєтесь, фантазуючи про чужих дітей.
В чому ваш успішніший? Вашому 19, якщо немає дівчини, то це трохи дивно. Звісно нікуди не приводить, бо немає куди. Чи ви йому квартиру купили? Ковбасить вас, бо ви хамите і вставляєте свої 5 копійок з самого початку, хоча вас ніхто не просить.
А готувати якщо вмієте, то чому чоловіки за вами готують?
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляАноним_Галя
Ото я негідна невістка?
Та ні, нормальна. Ви ж теж готуєте, а не заморозку свекрухи розігріваєте?
Научительница• 14 мая 2020
Ответ дляБЦАшка
Мы владельцы и руководители успешного бизнеса. А сын должен уметь зарабатывать. Хотя бы на выпивку и своих женщин.
Когда дурь из головы выветрится , будет работать у нас
Це для автора з області фантастики) у неї розвиток зупинився на закручуванні голубців)
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляОчень добрый аноним
А коли настає період бажання дівчини з крутінням голубців?
Очень добрый аноним• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
когда мама лет 10 по мозгам поездит, как вы сейчас)
Научительница• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
І в чому ваш успішний бізнес полягає?
Будь який успішний бізнес полягає в зароблянні грошей))))
Моль Молливна• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ніколи не було такого, у нього і однокласниць таких не було.
Вы присмотритесь, может то и не девушка совсем
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляАноним_Галя
Звідки ви знаєте, що саме в 40-х?
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А звідки ви взяли, що немає? Звідки взяли, що нікуди? Чоловіки готують не за мною, в нас сім´я, в якій мене поважають і цінують. Що нафантазуєте далі? Ви вже забули, про кого ця тема?
Научительница• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
звідки я знаю чи вона вогонь у ліжку? Так і не взнаєш..
Мусите якось лишитися на ніч, під ліжечко і перевірити. Це ж святе. Бо для кого ж мати зайчика ростила???
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Дуже смішно. Тільки повій ще не вистачало.
Ну, они хоть деньги нормальные зарабатывают. А шльондра вам домой только болячки принесет.
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Я все ж сподіваюсь що це просто збіг, або що наступні будуть чистіші.
Вообще-то я детей имела ввиду.
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляТролю как могу
А що, скажете є куди? Купили йому житло? В чому він успішніший? Є у нього дівчина?
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так і є. Може це кохання йому очі застує? Треба помогти йому відкрити.
Ой, мамо, зря стараетесь. Если сын запаха не учуял, то на остальное ему плевать. Партнёры как раз друг друга по запаху и подбирают)))
Борисфенка• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У вашого є дівчина і житло. Однак ви все одно чогось незадоволена.
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Воду рахувати це вже зовсім низько. Нехай миється. До речі, може в її селі води не було і вона з відра милась? То поки звикне до душу.
Правильно, лучше эту научить ноги мыть и готовить. А то задолбетесь корректировать всех шльондр сынули)))
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляМафиозная
Тут писали, що у когось співробітниця потом смерділа. А всі мужчини обертались.
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Вот-вот!!! Ваша невестка будущая скорее всего спецом ноги не моет. Вы задыхаетесь, а сынок кайфует!
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 14 мая 2020
Ответ дляМоль Молливна
Та ну точно дівчина, Улянка
Мафиозная• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Та ну точно дівчина, Улянка
Щас таки Улянки, шо заглянувши им в трусы можно инфаркт получить!