Я_уеду_жить_в_Лондон!• 14 мая 2020

Син привів дівчину до хати

Син студент, живемо у Львові. Купили йому квартиру на окраїні маленьку, бо уже на останньому курсі і не хочемо щоби їхав. Але він тільки переїхав і вже привів туди якусь дівчину. Прийшла до нього в гості, а вона з брудними ногами. То нормально взагалі? За комуналку не платить. Сама з села під Самбором, я розумію що їй так вигідно квартиру знімати не треба, але батьки що собі думають? Вони планують взагалі вкладатися?
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Він дуже гарний!
Ага, то навколо вас тільки всі крокодили

автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 14 мая 2020
Ответ дляМорожена_курка
Автор, посмотрите на это с другой стороны.
В мои 21 год я училась параллельно в двух лучших университетах, мне родители купили квартиру, я симпатичная и все такое.
Так вот. Был у меня парень, за которым родители хвосты заносили. Мама ему готовила, «зачем работать, он же учится»... в общем, полгода посмотрела на это все и ушла. Он потом мне говорил, что родители так жалеют, что мы расстались
А чому розійшлись?
Ответ длярукиЖимолости
Ну подождите.....квартира куплена родителями..квартира и записана на мать...вот она пришла в СВОЮ квартиру к родному ребёнку,а там сыдыть якась грязнуля и жерэ их еду...нуууууу как бы неприятно....
И почему вы осклрбляете?..довгим носом ?...тогда пусть съезжает с маминого дома,и с маминых харчей...пожалуйста...идите работайте и все сами...и на еду и на жилье....
Тут згідна на 100%.
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Спочатку, по молодості, я намагалася догоджати, посміхатися, щоб же стосунки не псувати і чоловік не розривався між нами. Але, як її почало заносити все сильніше, і вона почала собі дозволяти фиркати на нас при сторонніх і висміювати, я підійшла без свідків і сказала, що від цих вибриків її син погано почувається, і якщо наша присутність їй не потрібна, ми не станемо нав‘язуватися. Любить вказувати, що, кому і як теба робити, отримує відповідь: «кому треба, нам? Ні, нам не треба». Періодично приходить з якимось набором продуктів і починає говорити, що я маю щось там готувати, що вона хоче. На це я спокійно дістаю миску, інструменти і кажу: «ви хочете торт, ось вам все, що треба, заважати не буду», і пішла. Одного такого разу вистачило. На непрохані поради відповідаю, що у питаннях, які стосуються тільки нас, ми самі звикли приймати рішення. Я погана невістка у її очах, але я вже не наступаю собі на горло, щоб бути комусь хорошою.
Я не буду втручатися в їх справи, якщо невістка буде адекватною.
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Зовсім він не безпорадний, і друзів у нього багато. А ось ваша дочка мабуть таки стара діва, ви вік так і не змогли написали, то вас так і плющить.
А друзів до чого приплели? Вони йому готують чи прибирають?
Плющить тут тільки вас, а ми розважаємося.
Ответ дляЛгин
Выдать сыну 100500 презиков, инструкцию по пользованию. Прекратить его / их кормить и опекать. Принять, что сыначка вырос.
Він вміє користуватись всім тим.
Ответ дляМой завтрак
Ну так то вы сына так воспитали, что он таких приводит.
Так це як? Я йому не говорили приводити ледачих з немитими ногами.
Очень добрый аноним• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
откуда Вы знаете, что она ледача? может она в постели огонь и пашет до утра. а сын Ваш может футфетешист, ему что нельзя иметь свои маленькие слабости?
Морожена_курка• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А чому розійшлись?
Инфантильный, несамостоятельный)
Мамапапа везде, если мама еду не передаст или я не приготовлю на двоих - сидит голодный. Все вопросы решает с родителями. Тоже папа о работе договаривался))
В 21 год называл нас «подростками».
Перспектив в нем не увидела, и вот 8 лет прошло, и я таки не ошиблась)

Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не перевіряете, бо їх нема. Навряд чи у вашого сина є дівчина.
А самі готувати за 43 роки не навчились? Вважаете чоловіки повинні? Так інфантильна ви в першу чергу у вашій сім´ї! Навіть син від вас втік щоби маму не годувати.
Продовжуйте далі. Ваша думка дуже важлива для нас
Мой завтрак• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну про чистых, наверное тоже не говорили.
Ответ дляОчень добрый аноним
звідки я знаю чи вона вогонь у ліжку? Так і не взнаєш..
А поговорить?• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Добре що ми перестрахувалися і квартиру на мене записали.
ой,автор,я насміялась,чесно
по темі квартиру купили,те,що на себе вірно,а далі то життя сина,хоч голі нехай постійно ходять.і що це за приготування їжі.для чого жити самому і мама їсти ходить готувати.як на мене це все бред
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Він вміє користуватись всім тим.
Ви вже особисто в цьому пересвідчилися?
Очень добрый аноним• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
ну тогда не утверждайте, что она ледача.. это Вам голубцы важны, а сыну Вашему совсем другие вареники
Зажуженная Жужжа• 14 мая 2020
Взагалі чоловік повинен бути з квартирою. І нічого в цьому страшного не має. Вони (батьки дівчини) іншим допоможуть. Чи якщо в них не має можливості, то і дівчину кохану нафіг. Не потрібно бути такими меркантильними.
Аноним_Галя• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Так, підходить така.
То вам якраз треба шукати якусь затуркану з села. Багаті з міста кар´єру будують, а не потурають хлюпикам і їхнім мамам, і точно не голубці крутять.
Ответ дляТролю как могу
Особисто Ваша думка для мене теж дуже важлива. Продовжуйте далі. Не відповідаєте, значить я вгадала, у вашого сина значить немає дівчини. Значить він у Європі неконкурентний, а може він взагалі не по дівчатах, там же так прийнято.
Ви особисто чому не вмієте готувати в свої 43? Тепер зрозуміло, чому вас так ковбасить і вспокоїтись не можете.
Аноним_Галя• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А чому розійшлись?
Удалено администрацией...

А поговорить?• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви в своєму розумі? То він їй має готувати? А вона нащо?
не їй,а собі.сам собі має вміти готувати.чесно фіг би я возила ті котлети.хочеш жити сам-маєш відповідно заробляти,щоб оплатити комунальні,прожиття і все робити і вирішувати сам.не без того,що на допомогу ми прийдемо завжди.но возити лоточки то вже ні
Ответ дляА поговорить?
ой,автор,я насміялась,чесно
Так а як йому голодному сидіти, якщо вона не готує? Навіть їм обом голодним сидіти?
Ответ дляОчень добрый аноним
Думаєте?
Очень добрый аноним• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Думаєте?
было бы странно, если бы он о голубцах думал , вот это страшно было бы
А поговорить?• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
що він їв чи готував до появи цієї дівчини?
посидять голодні-зварять яйця,макарон,пельмені і тд.варіантів маса.
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Справа ж не в цьому. Вона мала б митися и прибирати/куховарити.
Зажуженная Жужжа• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ну митися це так, а куховарити може і в шлюбі навчитись.
Аноним_Галя• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ви ж писали, вона працює. У продавців довгий робочий день. Разом готувати не підходить?
Ваш син не вміє картоплі почистити і м´ясо порізати? Пари у нього максимум до 16:00.Чи то все вона має робити? 10-12 годин за прилавком, а тоді вперед до плити. Якщо розклад такий, надіюся вона швидко втече.
І Ваш син певно без нюху, як не чує запаху поту. Він ж у Вас міський, чому не запрошує дівчину на спільний вечірній душ. Гляди і привчив би.
Тролю как могу• 14 мая 2020
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А з чого Ви взяли, що я не вмію готувати? І до чого тут дівчата мого сина до ситуації з вашим неробою? Мій молодше вашого, але набагато успішніший і дівчат поки що нікуди не приводить. І це вас досі ковбасить і несе не туди. Замість того, щоб навчити свого сина елементарному, самостверджуєтесь, фантазуючи про чужих дітей.
Ответ дляАноним_Галя
З села можна, затуркану це яку?
Ответ дляОчень добрый аноним
чому страшно?