Я супер-пупер• 17 мая 2020
Чиї діти відвідували спортивні секції
Що у вас кажуть, на рахунок того, коли відновляться заняття? Під послабення карантинних обмежень з 22. 05 дюсш підпадають? У нас всі діти з нетерпінням чекають відновлення занять, а нічого ще не зрозуміло.
ПуФФынка_мисс• 17 мая 2020
А что оно вам даст сейчас? Когда будут открывать, вам обязательно скажут
Фисташковый кокец• 17 мая 2020
У нас секция при школе, сказали, занятия начнутся, когда школу откроют.
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
Терпіння закінчується...
Стільки всього було в планах, а тут таке... Якщо не відкриватимуть, то діти їхали б до бабусі на свіже повітря, лиш занняття кудо тримають їх в місті влітку.
КаРаКаТиЦа• 17 мая 2020
Ответ дляЯ супер-пупер
Терпіння закінчується...
Яким спортом займаються Ваші?
ПуФФынка_мисс• 17 мая 2020
Ответ дляЯ супер-пупер
Терпіння закінчується...
Не нужно отправлять детей к пожилым бабушкам и дедушкам, которые в группе риска. А что у вас там заканчивается... и что было в планах как-то абсолютно все равно, не только вы в такой ситуации
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Наш клуб вже функціонує, але я поки не відпускаю, тренується вдома
Підпільно чи ви в національній збірній?
Астоновитесь!• 17 мая 2020
Ответ дляЯ супер-пупер
Терпіння закінчується...
Ну а если откроют,чти ж оно вам даст ? Летние каникулы с июня,ну месяц лагеря сборов спортивных,а дальше все-равно каникулы
СовНарКом• 17 мая 2020
А вы платите за секции сейчас? У нас сумма маленькая, но сказали оплачивать.
КаРаКаТиЦа• 17 мая 2020
Ответ дляЯ супер-пупер
Підпільно чи ви в національній збірній?
Не підпільно, все офіційно, з 12 числа дозволено тренування командним видам спорту, є 2 спортсмени, які входять в збірну України.
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
Наша бабуся не ’ пожила’, а цілком молода і весь карантин працює з людьми.
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляАстоновитесь!
У нас немає канікул.
ПуФФынка_мисс• 17 мая 2020
Ответ дляЯ супер-пупер
Группа риска в Украине от 50 лет. Посмотрите статистику
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Круто
энциклопУдия• 17 мая 2020
Наш тренер сказал, ч то после 22 возобновляются тренировки. Ура!!! Дзюдо, и даже сборы будут в июне в лагере, сын ждёт с нетерпением.
КаРаКаТиЦа• 17 мая 2020
З 22 травня будуть дозволені спортивні змагання без глядачів, всі відновили тренування. Хто ж на ті змагання поїде після 2 місяців сиління вдома.
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
Моя мама - медик. Внуки для неї найменша загроза, тим паче що ми бачимось через день.
Я вся ваша• 17 мая 2020
Обухов, много заболевших, но детские танцы открыли, типа индивид занятия, по факту ходит вся группа.
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляДобра всем!
Канікули будуть літні.Вже з вересня чи жовтня почнуть.
Є секції де немає канікул
Астоновитесь!• 17 мая 2020
Ответ дляЯ супер-пупер
У нас немає канікул.
А почему вы этот вопрос своему тренеру не заладите? Вы же у частника
КаРаКаТиЦа• 17 мая 2020
Ответ дляэнциклопУдия
А збори де будуть проводити? Наші в Буковель завжди їздили, а тепер невідомо, що де і як.
ПуФФынка_мисс• 17 мая 2020
Ответ дляЯ супер-пупер
Ваша мама для них опасность. Но на самом деле смешно. Вы бы отправили к бабушке, с которым видитесь через день? Что за бред бредовый
Астоновитесь!• 17 мая 2020
Ответ дляПуФФынка_мисс
Тоже удивляет автор
Я супер-пупер
• 17 мая 2020
Ответ дляэнциклопУдия
У нас теж влітку були заплановані збори в Карпатах. Ще зимою оплатили, діти так чекають. Надіюсь нічого не відмінять.