Губки-уточкой• 18 мая 2020

Ну почему спортзал можно ,а трц нельзя открыть ?

Тема чисто для «поговорить»..
Лама_мама• 18 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
який подол, я казала житній ринок, це борщагівка, кінець 41 трамваю
про це я вам і казала)
Так на Подолі Житній, і трамвай 14. А хіба існує 41 трамвай та ще один Житній ринок?
Муркамурковна• 18 мая 2020
Ответ дляСоветчицы тоже плачут
точно. то ви профі в цьому
в басіку? да
плаваю шо агонь, туда -сюда, туда-сюда
Советчицы тоже плачут• 18 мая 2020
блін, хочу в спортклуб..і боюсь. шо робити?
Муркамурковна• 18 мая 2020
Ответ дляЛама_мама
я аж напряглась
житній ринок, борщаговка, з другой паралельної сторони від обойного ринку і з боку жилого від кольцевой
41 їздиьь від метро Святошин до ринку Житній
Лама_мама• 18 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
в басіку? да
плаваю шо агонь, туда -сюда, туда-сюда
У Вас там 41 тролейбус є, а трамвай 1.
Советчицы тоже плачут• 18 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
в басіку? да
плаваю шо агонь, туда -сюда, туда-сюда
а я сюда- туда сюда -туда
Лама_мама• 18 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
я аж напряглась
Так тож троль, а не трамвай
Муркамурковна• 18 мая 2020
Ответ дляЛама_мама
Так тож троль, а не трамвай
тролейбус да)
перепутала
тоді казала тролейбус кажись)
я не їздю на ОТ, звинаяйте)
Муркамурковна• 18 мая 2020
Ответ дляЛама_мама
У Вас там 41 тролейбус є, а трамвай 1.
і 2 і 3 ) є
Лама_мама• 18 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
тролейбус да)
перепутала
тоді казала тролейбус кажись)
я не їздю на ОТ, звинаяйте)
Я теж не Їжджу, але орієнтуюсь. Я з-за Вас тіток на ринку облаяла
Муркамурковна• 18 мая 2020
Ответ дляЛама_мама
так я ж вам розказувала шо со сторони обойного там де кінець 41)
тю
от чесно, завтра блін поїду і зфоткаю вам)) сьогодні була по 80 там де була по 65, спитала чого, сказала бо це уманська) наша
Муркамурковна• 18 мая 2020
якби помнить шо за тема то я б подивилась блін)) як я вам написала
Лама_мама• 18 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
тю
Про обойний Ви не казали, Ви сказали «Житній ринок, кінцева 41 трамвая». Ось я подумала, що цифри місцями поплутали.
Пусте, не переймайтеся.
Але тіток подольских я облаяла добряче
Муркамурковна• 18 мая 2020
Ответ дляЛама_мама
Пусте, не переймайтеся.
Але тіток подольских я облаяла добряче
от блін) ятрамвай з тролейбусом перепутала, не їздю... ((( хочте я вам завтра пришлю кг по 80))) і даже сфоткаю шо брала по дешовке)
Лама_мама• 18 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
Не переймайтеся
Муркамурковна• 18 мая 2020
Ответ дляЛама_мама
Не переймайтеся
не.. можете написать мені і лс куди відправить, я завтра куплю фото зроблю і відправлю) бо реально так як воно є)

подивилась шо є ще житній на подолі) капец)
ото попадос)
Лама_мама• 18 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна

ото попадос)
А я не знала, що на Борщагівці є житній. Я там знаю ринок, котрий біля тц Апрель. Там кінцева трамваю чи то 3, чи 1, там зараз щось будують.
Це, часом, не він?
Муркамурковна• 18 мая 2020
Ответ дляЛама_мама
Це, часом, не він?
він
є ще дніпро, туди я не іздю бо мені ге по дорозі на дачу, а тут мені нравиться, огірочки шикарні по 25 грн ну і т.д)
Лама_мама• 18 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
він
О! Я люблю цей ринок, не знала, що він теж житній. В цьому році ще не була там.
Дякую! Гарного дня
Муркамурковна• 18 мая 2020
Ответ дляЛама_мама
Дякую! Гарного дня
кароче.. я вже тут провела расследованіє, то моя свекруха і подружки його житнім називають, він Шлях
я дуже ізвіняюсь бо я не месна, пишіть куди клубніку відправити як ізвіненіє.. бо це зальот, але ж вони мені 20 років казали поіду на жито) і іменно туда)
Лама_мама• 18 мая 2020
Ответ дляМуркамурковна
Кароче, Ви хороша дєвочка, все добре
Муркамурковна• 18 мая 2020
Ответ дляЛама_мама
Кароче, Ви хороша дєвочка, все добре
ще б клубніку вам, кажу ж напишіть.. я поізвіняюсь шо ви поругали тьоть на житньому