Творог для розжига• 19 мая 2020
Йога для упругого тела
Девочки, часто вижу тут советуют йогу для подтяжки тела. Я как раз худая и хотелось бы ещё большей упругости. Какие именно асаны или упражнения (я не специалист и не знаю, как это правильно назвать), посоветуете?
ХуАнита• 19 мая 2020
Асани йоги укріплюють кор і розвивають всі групи мязів. Тут більше питання, що саме підійде Вам, аби ви змогли полюбити йогу і вона стала стилем вашого життя.
Творог для розжига
• 19 мая 2020
Ответ дляХуАнита
Да, именно хотела бы полюбить)
Сладкий лимончик• 19 мая 2020
Введите йога для начинающих, там парень с девушкой дают хорошие уроки. Я с них начинала
ХуАнита• 19 мая 2020
Ответ дляТворог для розжига
Да, именно хотела бы полюбить)
тоді Вам треба знайти свого інструктора
ХуАнита• 19 мая 2020
З онлайнівських можу вам порадити Елену Chilelavida в Ютуб, в неї достатньо активні потокові практики, для різного рівня підготовки. І дуже добре, що є багато занять по 20-30 хвилин, що сприяє систематичності занять. Бажаю удачі.
Творог для розжига
• 19 мая 2020
Ответ дляХуАнита
Спасибо Вам!)
Липка-прилипка• 19 мая 2020
Ответ дляХуАнита
я тоже за нее, мне она больше всех импонирует
ЛисАпедная• 19 мая 2020
Подивіться уроки з Каріною Харчинською
У Ольги Земкової є комплкес для початківців
Щось собі підберете))
Творог для розжига
• 19 мая 2020
Ответ дляЛисАпедная
Подивіться уроки з Каріною Харчинською
Щось собі підберете))
Спасибо!