Слепок стопы• 19 мая 2020
Смесь - зло
Почему все пишут, что если начать ребёнку давать смесь, то гв закончится,. Подруга успешно на смешанном вскармливании уже 4 мес: даёт смесь на ночь и ребёнок спит и иногда в обед или когда нужно выйти, почему все так против докорма?
Почемучка• 19 мая 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Добре , а мамолог?
а що мамолог?трапляется так что жинка годивниця до нього потрапля
а та яка не годувала ,ни
Брюнетка в Мармеладе• 19 мая 2020
Ответ дляМона_Лиса
що мамолог? я пацієнт мамолога років з 18
От розкажіть про нашу суперечку. І спитайте хто правий. Жінка яка годує чи та яка не годує.
Мона_Лиса• 19 мая 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
немає різниці годує чи не годує, головне слідкувати за здоров’ям грудей, а проблеми можуть бути у всіх, а може не бути. І до речі, мастити, інфекції якраз негативні фактори
Брюнетка в Мармеладе• 19 мая 2020
Ответ дляМона_Лиса
Боже, прошу вас. Лишіть мене в спокої. Яка ви дотошна. Не мучте мене.
Мона_Лиса• 19 мая 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
та не мучтеся, розслабляйтеся
Почемучка• 19 мая 2020
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
вы тоже самое мне писали,теперь пишете другому человеку?
может проблема в вас?
ЯсноВидящая• 19 мая 2020
Ответ дляПочемучка
природой заведено и зубы не лечить и подмышки не брить,вы следуете природе?
я бы смогла если бы хотела,но нет смысла.
всего доброго
Вы не совсем то сравнение дали: и смесь, и искусственные зубы, и слуховой аппарат - всего лишь замена, такой себе протез.
Никогда замена не будет лучше оригинала, но в какой-то степени позволит не ухудшать качество жизни, а продержаться под девизом ’Главное - выжить’.
МойНеТакой• 19 мая 2020
Абсолютно не зло.
Я годувала груддю обох дітей і догудовувала сумішшю.
З першою дитиною з самого початку дуже сильно боролась за молоко, воно прибувало погано і мало - дитина кричала , я часто була сама по кілька днів і у мене реально ввечері не було ні сил ні молока. І я після вечірнього миття, купання робила пляшечку, він засинав і я могла помитись і поспати 2-3 години, далі висів пів ночі на груді, або кричав...я до 6-7 місяців з першою дитиною не знала що таке заснути і поспати хоча б 4 години, пів години, година - крик, або грудь...це була труба, тому суміш була необхідна, хоч і чаї для покращення лактації пила.
З другою дитиною було ще цікавіше. Вже мала молоковідсмоктувач нормальний і вагу, тому перед годуванням ложила його на ваги дитячі, годувала і знову ложила і так вичислила, що не вистачає мого молока, букваль 30-40 грам не вистачало і тому дитина була неспокійна - робили пляшечку і через трошки догодовували, або чередували годування - грудь-суміш, тоді реально молочка з*являлось більше.
Суміш підібрали НАН з Польщі, підійшла чудово, в Україні брали Нестожен-теж непогано, але нан нам краще було з туалетом...
Кашка-маняшка• 19 мая 2020
Ответ дляСкелет дыни
Молоко у женщины такое как необходимо ее ребенку. Оно не может быть как сыворотка.
Какая сыворотка????
Прочтите пост внимательно.