ДваДваВосемь• 26 мая 2020

После лечения зуба болят места уколов в десне и на щеке.. не могу уснуть

Зуб самый крайний , там делали укол глубоко и теперь ноет((это было в субботу ( как быстрее залечить?
Я на кончике языка появился что-то вроде прыщика и печет
автор ДваДваВосемь • 26 мая 2020
Есть тусс мусс у меня и метрогил дента

Запыхалась• 26 мая 2020
Коньячку и баиньки.
Апофиозная• 26 мая 2020
сочувствую. Неделю назад было тоже самое. Пила обезбаливающее, место укола болело несколько дней и ’отдавало ’под язык((
Анютины ласки• 26 мая 2020
Желаю Вам, чтобы это была самая сильная ’боль’ в Вашей жизни.
13чудоСВЕТА• 26 мая 2020
Фаниган или нимесил. Так бывает. Все.таки это болезненная манипуляция.
Жена аллигатора• 26 мая 2020
а укол больно делать? боюсь идти в больничку
Совбез• 26 мая 2020
у меня месяц болело. ничего не пила.
рот не могла открыть..но это смотря , куда попали иглой

Совбез• 26 мая 2020
Ответ дляЖена аллигатора
нет
Жена аллигатора• 26 мая 2020
Ответ дляСовбез
нет
спасибо
Чукча Мукча• 26 мая 2020
Ответ дляЖена аллигатора
Нет, не больно.
2 сек и все
Во время укола просебя пойти какую нибудь дебильненькуб песенку. Помогает отвлечься

Ты пчела, я пчеловод...
Я банан, я банан...
Твои слова водица, так не гАдитЦа..
Гарачый Шыкалад• 26 мая 2020
Нимесил.
Жена аллигатора• 26 мая 2020
Ответ дляЧукча Мукча
Нет, не больно.
2 сек и все

Ты пчела, я пчеловод...
Я банан, я банан...
Твои слова водица, так не гАдитЦа..
спасибо, попробую
Онанимный пользыватель• 26 мая 2020
Ответ дляДваДваВосемь
Есть тусс мусс у меня и метрогил дента
Мне вчера помогла Афида. Нужно пополнить свои запасы
Смурфетта• 26 мая 2020
Ответ дляЖена аллигатора
Залежить від лікаря. У моєї не те, щоб аж дуже боляче, але неприємно, а колись лікувалася в державній стоматології, то там лікарі любили відправляти на уколи до одного хірурга, просто чарівні руки у дядька, мало того, що навіть не відчуваєш, коли вколов, то ще й ніяких наслідків потім.
П.С. Також сиджу зараз з набряком від позавчорашнього уколу, зараз піду обробляти метрогілом і пити серрату.
Жена аллигатора• 26 мая 2020
Ответ дляСмурфетта
ой, ужас, так боюсь идти лечиться...
Смурфетта• 26 мая 2020
Ответ дляЖена аллигатора
ой, ужас, так боюсь идти лечиться...
Та нема чого боятися насправді, з тим, як колись лікували, небо і земля. В наш час фінансове питання болючіше, тому краще не запускати.
Моїй дочці щорічний дворазовий ’техогляд’ з чисткою до 2000 грн виносить, а в мене через те, що у її віці тягнула до останнього, бо боялася радянських стоматологів, через два давно видалені зуби несподівано вилізли проблеми, посипалось все, що могло, вже вивалила за капремонт майже 40 тисяч, і ще 25-30 чекає, при тому, що вибрали найбюджетніший варіант (нарощення зубів пломбами, цирконієву коронку тільки на передній зуб, замість імплантів два металокерамічні містки). В ’ідеалі’, як його бачить мій стоматолог (нарощення керамікою, три імпланти з нарощенням кісткової тканини без гарантії), довелося би влетіти у 10-11 тисяч євро, при моїх 15 тисячах на місяць і дитині, якій наступного року здавати ЗНО, не знаю, сміятися, чи плакати.