Тульский пряник• 26 мая 2020
Видалення плацентарного поліпа, знову поліп
Після анебріонії зробили мед аборт з допомогою таблеток, утворився плацентарний поліп, назначили операцію гістероскопію. Казав лікар під час операції почалась кровотеча, але поліп дістали 2см, щей кюреткою зачищав. Пройшло 2тижні на узд знову утворення 2см. Назначають таблетки на 10днів щось типу дюфастона тільки сильніше, плюс антибіотик і протибактеріальні. Зараз ще назначили аналіз коолограма щоб вияснити яка причина кровотеч. Нехочуть ризикувати робити чистку матки з минулим досвідом кровотечі.
Я у відчаї....3місяці по лікарях...і ще не кінець((... Можливо є лікарі тут або хто стикався з такими проблемами?хто що порадить..
Чай не пью, только кофе• 26 мая 2020
А сразу антибиотики , после медаборта и выскабливпния не назначали?
Какая гистология?
Тульский пряник
• 26 мая 2020
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Какая гистология?
Назначали відразу після мед аборту полімік fynb,sjnbr, узд показувало залишок плідного яйця назначили дюфастон по відміні очікувало що вийде саме, невийшло. Відправили на чистку гістероскопією. Пройшло 2 тижні гістології результатів ще немає, виділення йдуть коричневі незначні, узд показало знову утворення 2см
Беговая дорожка для носа• 26 мая 2020
Пила Дикий Ямс НСП, операцию не делали, прошел через 3 месяца. Дюфастон не пила из личных соображений. Ситуация была после замершей беременности ((, прерывала с таблетками...
Забеременела через 3 года удачно.
Автор, держитесь!
Забеременела через 3 года удачно.
Автор, держитесь!
Чай не пью, только кофе• 26 мая 2020
Ответ дляТульский пряник
Надо подождать гистологию. Сейчас какие препараты вы пьете и как себя чувствуете?
Тульский пряник
• 26 мая 2020
Ответ дляЧай не пью, только кофе
назначили СЬОГОДНІ метронідазол, антибіотик хемоміцин 10днів, і якісь препарат гормональний назву неможу прочитати 10днів по відміні мають піти місячні з андією що повиходяь згустки.
Тульский пряник
• 26 мая 2020
Ответ дляЧай не пью, только кофе
почуваюсь нормально нічого нетурбує, лише акне з´явилось на обличчі. Незнаю чи пити препарати і чекати, чи шукати далі інших лікарів...ще й карантин недає можливості поїхати в обласний центр.
Тульский пряник
• 26 мая 2020
Ответ дляЧай не пью, только кофе
найшла назву ПРИМОЛЮТ-НОР
Чай не пью, только кофе• 26 мая 2020
Ответ дляТульский пряник
Антибиотики пить обязательно, местно свечи тоже надо типа тержинана, ждите гистологию.
Медаборт - мощный горм удар, мазня и тп долго может быть.
Ничего страшного, подождите.
Но к другим врачам не лишне обратиться, но лучше уже с гистологией
Ничего страшного, подождите.
Тульский пряник
• 26 мая 2020
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ничего страшного, подождите.
дякую! в мене є пред історія, перша вагітність, після родів було два вишкрібання, друга вагітність завмерла теж 2вишкрібання. і тут анебріонія, мед аборт гістероскопія і знову в матці новоутворення(..
лікар каже може бути хронічне після якоїсь перенесеної інфекції..
саме страшне для них це кровотечі які в мене були після мед аборту і під час гестероскопії..
Чай не пью, только кофе• 26 мая 2020
Ответ дляТульский пряник
Есди это все у одних врачей, то что то не то они делают.
А если такая ситуация у вас повт, то вам нельзя медаборт, надо только выскабливание правильно делать.
Воспаление у вас в любом случае после таких историй и при неадекватных аб есть!
Тульский пряник
• 26 мая 2020
Ответ дляЧай не пью, только кофе
все в різних лікарів... 3 випадки і постійно ускладнення(..
ПРИМОЛЮТ-НОР може мені допомгти...?
Чай не пью, только кофе• 26 мая 2020
Ответ дляТульский пряник
ПРИМОЛЮТ-НОР може мені допомгти...?
Если там остался полип- вряд ли, будет мазаться, но это не критичная ситуация, пожождитп , пока месячные наладятся, выскоблить и через пару мес можно.
Тульский пряник
• 26 мая 2020
Ответ дляЧай не пью, только кофе
дякую, просто переживаю чи ускладнення від такого поліпу можуть бути і чи час грає роль.
Це вже тянеться від березня місяця,важко морально.
Плюс ніякого статевого життя(...
Чай не пью, только кофе• 26 мая 2020
Ответ дляТульский пряник
Плюс ніякого статевого життя(...
А чого без статевого життя??? Чкщо солоаік з вами не лікується, то з кондомом живіть.
Тульский пряник
• 26 мая 2020
Ответ дляЧай не пью, только кофе
сказали спочатку після мед аборту утриматись від статевого життя поки виділення незакінчаться, а вони в мене весь час мажуться, потім гістероскопія, сказали рана неможна поки все незакінчеться. і тут огляд назначили лікування і знову сказали без сексу.
чоловік терпить але...на нервах..
Чай не пью, только кофе• 26 мая 2020
Ответ дляТульский пряник
чоловік терпить але...на нервах..
Честно, - живите, если болей и тп нет и вас все устраивает. Странные у вас врачи.
Пс гинеколог
Тульский пряник
• 26 мая 2020
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Пс гинеколог
дякую вам що відповіли і заспокоїли хоч трохи, а то руки опускаються неможна ніяк видихнути.