Дама с собачкой• 26 мая 2020

Питання до вчителів. Мені запропонували роботу

Доброго дня, за спеціальністю я вчитель історії, мені запропонували роботу вчителя укр. мови та літератури, 20 годин. Стажу роботи в школі не маю (працювала лише в дитячому садочку після закінчення ВНЗ). Маю диплом спеціаліста. Атестацій не проходила, не знаю який у мене розряд та категорія.
Хочу запитати, на яку зарплату я можу розраховувати? Читала на педраді.юа та інших ресурсах, наче маю 10 тарифний розряд та без категорії.
Допоможіть будьласка розібратись та порахувати.
Диверсификация• 26 мая 2020
Ответ дляУ кого такое было
автор, а як ви будете дітей навчати, якщо самі пишете з помилками? причому, помилки не в складних словах, а в елементарних. вчитель укр мови повинен писати бездоганно.
Ой, у нас була одна, писала у журналі ’сИместр’.
Вислужилась до завуча. Жах. Я давно пішла зі школи, але той перл пам´ятаю досі.

миссАрфография• 26 мая 2020
Ответ дляЩепотка_совести
Це жахливо! Я 15 років стажу маю, різне бачила, так. Але ж........
А я педучилище закончила и у меня так половина группы работали в сельских малокомплектных школах. Нет учителя физики - ничего, пошла учить, нет химиков (тут и в городе дефицит) - научим.
А я на шпагате• 26 мая 2020
Ответ дляСусановна
У Вас 2 помилки на 9 рядків... Варто пройти атестацію...
2 помилки для вчителя української мови не так вже і багато !
У кого такое было• 26 мая 2020
Ответ дляДиверсификация
це так, на жаль!((( в нас деякі вчители також з помилками пишуть. і таких все більше.
Щепотка_совести• 26 мая 2020
Ответ длямиссАрфография
Але ж погодьтеся, це жах. Я пашу, як віл, отримую нещасних 9К , але я переймаюся, чого я навчу ваших дітей і чи складуть вони ЗНО.
У кого такое было• 26 мая 2020
Ответ дляА я на шпагате
у вчителя української їх взагалі бути не повинно!