Нагайна• 31 мая 2020
Зауваження колегам...як поступити?
Я керівник відділу недавно і стала помічати, що двоє колег у роботі допускають помилки. Я декілька разів виправила, але бачу це продовжується, ніхто після себе не перевіряє. Роботи великий обсяг, я розумію що важко. Ми з хлопцями в хороших дружніх стосунках. Але мені хочеться якісної роботи. Як правильно зробити зауваження, щоб не спровокувати конфлікт.
Аноним ФЕЯ• 31 мая 2020
Ответ дляИнтимная
Професійні звісно
Возвращаете, пусть переделывают. Предупредите,что при повторении тех же ошибок, будут наказаны материально.
Мона_Лиса• 31 мая 2020
Ответ дляИнтимная
Вони отримують кошти по окладу, доплат немає. Тобто фін. санкції я не зможу застосувати
А уволить нафиг?
Че там у вас? Госслужбе?
Мона_Лиса• 31 мая 2020
Ответ дляИнтимная
Але я хочу щоб був дружній колектив, довіра
А вы расставьте приоритеты.
Нагайна
• 31 мая 2020
Ответ дляМона_Лиса
А уволить нафиг?
Че там у вас? Госслужбе?
Ні, не Держслужба. Але звільняти шкода
Аноним ФЕЯ• 31 мая 2020
Ответ дляИнтимная
Значит выносите это на общее совещание. Говорите вышестоящим о некомпетентности подчинённых и подборе новых кадров
Аноним ФЕЯ• 31 мая 2020
Ответ дляИнтимная
Ні, не Держслужба. Але звільняти шкода
Тогда молча исправляйте, а над вами будут смеяться за спиной и считать за слабохарактерную дурочку и будут дальше под простаков косить
Ищу Аленя• 31 мая 2020
Ответ дляИнтимная
Якщо я не буду виправляти, це відіб‘ється на моїй роботі
Мають самі виправляти. Ви лише вказуєте на помилку.
Якщо якась потокова дія у програмі, а помилки ідентичні, то варто розробити і впровадити контрольний звіт, по якому підлеглий зможе сам виправити помилки. Такі звіти я особисто розробляла і впроваджувала у 1С і у CRM, тобто це можливо у різних програмних продуктах.
забиякина• 31 мая 2020
Ответ дляИнтимная
Ні, не Держслужба. Але звільняти шкода
Если сразу увольнять, то это никаких ’підлеглих’ не хватит.
Тут проблема в том, что автор боится или стесняется делать свою прямую работу. Ставит в приоритет какое-то доверие и желание дружить. И не думает о том, что ее начальник в свою очередь ждет от нее качественного выполнения роли руководителя.
ПодругаМужа• 31 мая 2020
Ответ дляИнтимная
Так не вийде, тому що як я буду говорити про конкретні помилки, зразу стане зрозуміло кого це стосується
І що? З таким підходом дивно, що Вас керівником призначили. На роботі у робочий час має бути лише бізнес, нічого особистого. І роботу потрібно робити якісно. А після робочого часу дружіть собі. Як малі діти, чесне слово.
Горизонтальный самовар• 31 мая 2020
Ответ дляИнтимная
Я теж спокійним тоном пояснювала і просила звіряти. Вчора відкриваю програму, а там просто дно
Сначала лично сказать, не поможет+ на совещании с предупреждением об увольнении, не поможет- одного показательно уволить, иначе уволяь уже вас