04 июня 2020

Кому нужен репетитор по украинскому языку и литературе?

Подскажите, по вашему мнению, есть ли спрос на репетитора по укр.яз. и лит.? Возможно ли заниматься по скайпу? Как вы вашим детям нашли репетитора? Я проработала учителем 15 лет, в сельской школе, среди учеников много призёров различных конкурсов и олимпиад, тех, кто набрали по максимуму баллы на ЗНО и поступили в ВУЗы на бесплатное обучение. За бесплатно занималась с детьми, а вот репетиторством никогда. Понимаю и чувствую, что знаю, умею и могу помочь в освоении предмета. Только где искать нуждающихся?
lovstory 04 июня 2020
Моя дочка нуждается. Напишите мне в личку
lovstory 04 июня 2020
Конечно есть спрос
1973 04 июня 2020
конечною напишите мне в личку ваш телефон. сыну подойдут занятия только по скайпу
mazda 04 июня 2020
Нам надо. Можно в личку, есть вопросы.
bysinka 04 июня 2020
и мне контакт- чуть позже будет интересно
Mama Sofii 04 июня 2020
И мне пож-та. У нас с украинским полный завал.
Едимнаморе 04 июня 2020
У меня дочка до карантина занималась на дому у учительницы . Сейчас по скайпу нормально. Нашли по рекомендациям сначала сына в ВУЗ подготовила , теперь с дочкой занимается.
Leeka 04 июня 2020
Интересно тоже. Можно Ваши контактные данные.
Ластоноша 04 июня 2020
Ви впевнені, що слово ’вуз’ пишеться великими буквами?
автор Носки на подтяжках 04 июня 2020
Ответ дляЛастоноша
Ви впевнені, що слово ’вуз’ пишеться великими буквами?
Это вопрос на профпригодность? Да, ВУЗ - это абревиатура, все буквы с большой
Голубец 04 июня 2020
Если уж совсем придраться, то ВНЗ в Украине уже нет. Есть ЗВО - Заклад вищоi освiти. Но это мелочи. Удачи в работе😉
Косарева1970 04 июня 2020
Напишите в личку
Ку-кусик 04 июня 2020
Ответ дляЛастоноша
Ви впевнені, що слово ’вуз’ пишеться великими буквами?
О, вам таки нужен репетитор!
У автора написано правильно.
Ку-кусик 04 июня 2020
Ответ дляГолубец
Если уж совсем придраться, то ВНЗ в Украине уже нет. Есть ЗВО - Заклад вищоi освiти. Но это мелочи. Удачи в работе😉
Если уж придраться, то автор свой текст писала на русском языке. То есть - аббревиатура ЗВО в тексте была бы не уместна.
Ксерокопия ночи 04 июня 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
Это вопрос на профпригодность? Да, ВУЗ - это абревиатура, все буквы с большой
Ви, як вчитель, повинні знати, що в Україні прийнятий Закон «Про освіту», відповідно до якого застосовується термін вищий навчальний заклад (ВНЗ). Це по-перше. По-друге, який же Ви репититор з української мови, якщо навіть україномовній дописувачці відповіаєте рос=ю? Яка у Вас, власне, профпридатність?!
Ксерокопия ночи 04 июня 2020
точніше, ЗВО (заклад вищої освіти). ВНЗ - це вже совковий атавізм!
LvivLady 04 июня 2020
На укр мова/літ завжди є попит до хорошого викладача!
Знаю, що у нас займаються групами по троє, заняття 3,5-4 год - з кожного по 400 грн - от і рахуйте скільки виходить в сумі для викладача)
Я готую до зно англ, займаюсь виключно по одному
Разумная Губка 04 июня 2020
Ответ дляКсерокопия ночи
Ви, як вчитель, повинні знати, що в Україні прийнятий Закон «Про освіту», відповідно до якого застосовується термін вищий навчальний заклад (ВНЗ). Це по-перше. По-друге, який же Ви репититор з української мови, якщо навіть україномовній дописувачці відповіаєте рос=ю? Яка у Вас, власне, профпридатність?!
мы вас ждали...
Lady-bird 04 июня 2020
Я думала про репетитора української для сина.
Але не знаю чи він погодиться )) бо підліток, а я в шоці з його ’рвєнія’ :(

щодо занять по скайпу. Наразі займаємось англійською по скайпу, але до того він майже рік з цією вчителькою займався вживу, наче нормально.

Напишіть мені, будь ласка в особисті!
Ксерокопия ночи 04 июня 2020
Ответ дляLvivLady
На укр мова/літ завжди є попит до хорошого викладача!
Знаю, що у нас займаються групами по троє, заняття 3,5-4 год - з кожного по 400 грн - от і рахуйте скільки виходить в сумі для викладача)
Я готую до зно англ, займаюсь виключно по одному
Ви впевненні, що зараз пише саме хороший викладач (репетитор) української мови? ЯІ дууже сумніваюсь у її ’профпридатності’. ’Где искать нуждающихся?’ ’Нуждающихся’ у володінні державної мови? ЩО це взагалі таке?!
автор Носки на подтяжках 04 июня 2020
Ответ дляКсерокопия ночи
Ви, як вчитель, повинні знати, що в Україні прийнятий Закон «Про освіту», відповідно до якого застосовується термін вищий навчальний заклад (ВНЗ). Це по-перше. По-друге, який же Ви репититор з української мови, якщо навіть україномовній дописувачці відповіаєте рос=ю? Яка у Вас, власне, профпридатність?!
Дякую за відгук! Зрозуміла, що потрібно переглянути сайт МОН. Подивитися, що на що перейменували, бо це суттєво впливає на мою профпридатність. Бо називати учня учнем вже ж не можна! Він здобувач освіти! Це так суттєво впливає на саму освіту! Цікаво, то Ви з міністерських?
Ксерокопия ночи 04 июня 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
Дякую за відгук! Зрозуміла, що потрібно переглянути сайт МОН. Подивитися, що на що перейменували, бо це суттєво впливає на мою профпридатність. Бо називати учня учнем вже ж не можна! Він здобувач освіти! Це так суттєво впливає на саму освіту! Цікаво, то Ви з міністерських?
Авторе, де Ви мешкаєте, що у Вас знання державної мови має назву ’нуждающиеся в изучении’? Ви хоч розумієте, що це просто вкрай дурнувате формулювання? Тим паче, вчителя української мови!
Ластоноша 04 июня 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
Это вопрос на профпригодность? Да, ВУЗ - это абревиатура, все буквы с большой
Дайте, будь ласка, посилання)
Ластоноша 04 июня 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
Дякую за відгук! Зрозуміла, що потрібно переглянути сайт МОН. Подивитися, що на що перейменували, бо це суттєво впливає на мою профпридатність. Бо називати учня учнем вже ж не можна! Він здобувач освіти! Це так суттєво впливає на саму освіту! Цікаво, то Ви з міністерських?
Ластоноша 04 июня 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
Дякую за відгук! Зрозуміла, що потрібно переглянути сайт МОН. Подивитися, що на що перейменували, бо це суттєво впливає на мою профпридатність. Бо називати учня учнем вже ж не можна! Він здобувач освіти! Це так суттєво впливає на саму освіту! Цікаво, то Ви з міністерських?
А це як пояснити?
§ 39.Велика літера в складноскорочених назвах
1. Скорочені назви (абревіатури) установ, закладів, організацій тощо, утворені з частин слів, пишуться двояко:

а)З великої літери, якщо ці слова вживаються на позначення установ одиничних: Укрінфо́рм, Укрпрофра́да, Укоопспі́лка.

б)З малої літери, якщо такі слова є родовими назвами: медінститу́т, облвиконко́м, райвно́, райра́да.

2. Складноскорочені назви, утворені з початкових (ініціальних) букв, імен власних і загальних, пишуться великими літерами: АТС, КНР, НЛО, СНД, УРП, УТН.

Примітка. Скорочення від загальних назв, які вимовляються як звичайні слова (без вставних звуків), пишуться малими літерами: вуз (у ву́зах), загс (до за́гсу), неп (під час не́пу). Такі слова звичайно відмінюються.

Так само відмінюються ініціальні скорочення типу БАМ, а їхні закінчення, що пишуться з малої літери, приєднуються до останньої літери абревіатури без будь-якого знака (апострофа, коми): з БАМу, на БАМі, з ВАКу, ВАКом, ТЮГу, ТЮГом.
https://pravopys.net/sections/39/
Ластоноша 04 июня 2020
Ответ дляКу-кусик
О, вам таки нужен репетитор!
У автора написано правильно.
Мене вчив такий репетитор. А вас який?
https://pravopys.net/sections/39/
автор Носки на подтяжках 04 июня 2020
Ответ дляЛастоноша
Мене вчив такий репетитор. А вас який?
https://pravopys.net/sections/39/
Ластоноша 04 июня 2020
Ответ дляНоски на подтяжках
Ви так визнали свою помилку?
Feel good 04 июня 2020
Автор, скільки коштує година заняття? 3 (4) клас.
Перловая Кашка 04 июня 2020
Сын занимался месяц по скайпу перед экзаменами в гимназию. Мне очень понравились и формат, и результат. 150 грн \ 1.5 часа