Апофиозная• 26 ноября 2013

Які можуть бути ознаки вітрянки?

Доброго дня.Підкажіть будь ласка хто знає.У мене 3 діток,ніхто ще не хворів вітрянкою.
Старша донечка  перехворіла вітрянкою,сьогодні вже 10день,3 дні  висипало,без температури.Зараз  вже все добре,будемо планувати іти в садочок.
Вчора ввечері в меншої  піднялась температура до 39,3.
Горло не червоне,не кашляє.Збивали Нурофеном.Сьогодні вранці встала знову з температурою 38.
Поки що  немає ніякої висипки.Може  бути така  температура  на вітрянку???І взагалі які є перші признаки вітрянки?
Дякую.
sapistchuk• 26 ноября 2013
health.mail.ru/disease/vetryanaya_ospa/

АннаНик• 26 ноября 2013
у всех по разному
может с температуры начинаться, может быть сыпь без температуры
Чупа-чупс• 26 ноября 2013
у нас было высыпание на4 день после тем38,я думаю это ветрянка
AlenkaShpov• 26 ноября 2013
У моей дочки так и было, поднялась вечером температура, утром опять. Но было одно пятнышко. Массово посыпало на вечер. Температура была 5 дней и все эти дни сыпало.
Швабристка• 26 ноября 2013
Может сначала быть температура,затем сыпь....у всех по-разному,все зависит от организма....
Пэрисхилтонша• 26 ноября 2013
в голове хорошо посмотрите. обычно с нее высыпания начинаются
Дежурный по кухне• 26 ноября 2013
у нас t 37 и малой говорит мам а гулі на ножки так и поняла что ветрянка
sapistchuk• 26 ноября 2013
Який садочок!!??? Інкубаційний період інфекційних хвороб - 21 день від моменту висипання чи температури!!!! Ви хочете заразити всіх решту дітей? Найбільш вірогідно менша дитина теж вже підхопила вітрянку...
автор Апофиозная • 26 ноября 2013
Дуже вам дякую.Я вже настроїлась що всі 3 разом перехворіють.Старша дуже легко перенесла,а от з меншими бачу буде тяжче.

Gerda• 26 ноября 2013
У нас началось с трех прыщиков на спинке, потом добавилась темепература
sapistchuk• 26 ноября 2013
Ответ дляАпофиозная
Лікуйтесь і швидше одужуйте, кажуть, що чим молодша дитина, тим легше вона переносить хворобу!
Ежик Хрюха• 26 ноября 2013
Все починається з підвищеної температури,потім висип ( загляньте дитині у рота якщо є червоні цяточки на щоках то це перша ознака що почалася вітрянка) спина та все тіло не забувайте про діазолін.
автор Апофиозная • 26 ноября 2013
Ответ дляsapistchuk
У нас в садочку був карантин,вже всі дітки прехворіли,з нашої групи тільки моя донечка остання...
Лікар сказав,що зараз на вітрянку дають лікарняне батькам тільки на 10днів,тому у нас в групі всі дітки після 10 днів були в садочку.
4мама• 26 ноября 2013
При вітрянці дитина вже заразна за 2-3 доби ДО появи висипки - це вірусна інфекція. В мене не хворіли, я була вагітна (теж не хворіла), в школі був карантин - я вивчила це питання.
Для полегшення перебігу можна приймати циклоферон (але там здається з 4 років), меншому давала і сама вагітна пила протефлазід. Не захворіли в той раз, хоча в школі усі перехворіли.
автор Апофиозная • 26 ноября 2013
Ответ для4мама
Дякую
АннаНик• 26 ноября 2013
Да ну какой карантин. Старшая была дома максимум неделю, потом - на танцы, к фестивалю готовились. Меньший от нее заразился, болел без температуры в 4 года, один день ровно прыщики чесались - через день поехали в Киев, так как мне надо было по делам - не на кого оставить. Чем раньше переболеет - тем легче перенесет.
Секретница• 26 ноября 2013
Ответ дляАпофиозная
а в других группах дети? ваш ребенок будет по коридору ходить в спортивный зал к примеру, а следом другая группа.

откуда такое отношение к НЕ своим детям...
Циля• 26 ноября 2013
Любая вирусная инфекция протекает по-разному во всех. Купите экомед Ревмосан ПВ(эти буквы обязательны-противовирус) На ватную палочку набираем эту жидкость и смазываем, при высыпании,-не будет чесаться и дитя не будет зеленым.Можно принимать внутрь, деля вес на 2.Если вес 10 кг-на ложку воды 5 капель.Людмила.
автор Апофиозная • 26 ноября 2013
Ответ дляЦиля
Дякую