Примарочка• 2 часа назад

Советчицы, кто после 25 августа

собирается на отдых?
Давайте делиться куда, на сколько и за сколько?
Начальник Анонимов• 2 часа назад
В Хорватію їдемо власним авто, жити будемо в апартаментах

Сиджу тихенько• 2 часа назад
Я у вересні на Закарпаття. Рахується?
Море було у червні, на Буковині була у серпні.
Конотопська відьма• 2 часа назад
С 1 по 15 сентября. Санжейка. Номер с удобствами и своей кухней, будет 1500 в сутки. Бензин туда, там и обратно не больше 10 тысяч. Корм, пиво- то +- 1500 в день. Ну и несколько раз съездить в Черноморск на кофе и в ресторан, то +- 20 тыс.
Панна Кота• 1 час назад
Ответ дляНачальник Анонимов
Я читаю в соцмережах, що цього року дуже багато українців в Хорватії і дивуюсь: там же нереально високі ціни...
Начальник Анонимов• 1 час назад
Ответ дляПанна Кота
Ми щороку їздимо
Панна Кота• 1 час назад
Ответ дляНачальник Анонимов
Ми щороку їздимо
А як Ви харчуєтесь? А чому саме Хорватія,а не Греція ( материкова),наприклад, або Чорногорія?
Шотуткоїться?• 1 час назад
Ответ дляПанна Кота
У меня все знакомые там либо отдыхали, либо собираются в этом году) пару лет назад в Испании отдыхали поголовно) цена там норм, особенно если заранее бронировать жилье
Начальник Анонимов• 1 час назад
Ответ дляПанна Кота
В Чорногорії були в червні
Самі / ресторани
Петриківна• 1 час назад
Ответ дляПанна Кота
ми були наприкінці травня-початку червня, так, дорожче за Чорногорію, наприклад, але ж в Чорногорії я вже була 4 рази, обирали між Мальтою, Кіпром та Хорватією, подруга не була ніде, то їй було все одно, а я не була тільки в Хорватії, тож полетіли туди, ще враховували ціну апартів, перельоту та логістику, час вильоту/прильоту, тощо

ще зауважте, що раніше до повномасштабки, всі їздили сім´ями повними, тож навантаження на один бюджет було більшим, а зараз я одна, вона одна, чоловіки вдома бо недостатньо старі для виїзду, але недостатньо молоді для служби, діти цього року вчилися о цій порі, тож ми могли тільки вдвох поїхати, от посутнісно той бюджет, що витрачався умовно на двох, витратили кожна на себе

Панна Кота• 1 час назад
Ответ дляШотуткоїться?
Житло не дуже дороге. А продукти,кафе,лежаки дорого.,як на мене...
Петриківна• 1 час назад
Ответ дляНачальник Анонимов
В Чорногорії були в червні
Самі / ресторани
в Чорногорії є месари, можна не готувати, плюс там якщо брати апарти, то ми завжди у маркетах просто брали мариноване вже м´ясо, або плескавиці, чевапі та самі смажили, овочів нарубав до цього й уся готовка
Начальник Анонимов• 1 час назад
Ответ дляПетриківна
Я знаю, в Чорногорію 20 років їздимо
Пупуговка• 1 час назад

https://youtube.com/shorts/U3Yg62W1pvw?si=ReOXjseu...
З понеділка на дієті• 1 час назад
В Росток на 5-6 дней.
Khmelnichanka• 1 час назад
Ой, боюсь загадувати.
Збиралась на Тенеріфе - не вийшло, забронювала Хорватію - довелось скасувати, потім зупинилась на Греції, та теж все відмінилось.
Та я вперта.
Дуже обережно надіюсь на осінню Італію чи Іспанію.
В ідеалі - на 2 тижні, але вже на скільки вийде.
Головне, щоб просто вийшло )))))
O-Yumi• 1 час назад
В сентябре планируем путешествие по Нижней Силезии и Германии на самодельном кемпере. Ночевки бесплатные
ХуАнита• 55 минут назад
Ответ дляO-Yumi
А я думала, что вы на море поедете кемпером в первую поездку
В Грецию или Хорватию по разным местам интересным
Я натуралка• 49 минут назад
Ответ дляНачальник Анонимов
Расскажите пожалуйста какой маршрут ,через какую границу и где остановитесь?шо по чем ?
Тоже хочу Хорватию,там есть языковой барьер ?
Я натуралка• 48 минут назад
Ответ дляПетриківна
Мессри -это магазины или что ?

Я натуралка• 47 минут назад
Ответ дляНачальник Анонимов
Я знаю, в Чорногорію 20 років їздимо
А где лучше в Черногории?не шумно и соответствие цена качество?
Колеблюсь между хорватией и Черногорией ,
ЛижТолько• 41 минуту назад
Ответ дляO-Yumi
Класс, я видела ваше сооружение. Повезло вам с мужем
А я кумедна• 5 минут назад
В Закарпатье поедем на неделю, в изки, 1500 номер на 4х с Завтраками. А в октябре хочу на 1-3 мес в Фетхие