Сметчица• 08 июня 2020
Мій балкон. Ремонт
Порадьте будь ласка
якого кольору стіни підійдуть до такого кольору рам як на фото (золотистий дуб) і який матеріал робити краще на стіні, ламінат чи штукатурка? Потолок буде гіпсокартону, підлога ламінат, теж питання, який колір підлога, хочу світлий.
Перше фото колір рам, дверей всередині балкону
Друге фото частина балкону
Третій варіант, зразок фасаду який сподобався
Друге фото частина балкону
Оловянный_Прагматик• 08 июня 2020
Вам треба робити так, як в хаті, вибрати один з тих кольорів, що по кімнатах
Баба-царьлебедь• 08 июня 2020
коричневый хорошо смотриться монолитом. сочетается только со всеми оттенками коричневого. от темного к светлому. Попробуйте бежевый. если любите эксперименты то опробуйте бутылочный
ПодругаМужа• 08 июня 2020
Я бы ставила кирпичи, внизу, на пол лавина светло-желтоваиый дуб, максимально с натуральным рисунком,не мону вам точно описать цвет стену так же можете ьаким же кирпичем декорировать.
Или как сейчас в трение, стену сделать из дсп тоже с натуральным рисунком дуба