Опля Картопля• 09 июня 2020

Ярмоленко Алина - детский стоматолог на ПОЗНЯКАХ, кто водил детей в ДАРЛИН

автор Опля Картопля • 09 июня 2020
Нужен детский стоматолог, который не залечивает

Шмоточницаца• 09 июня 2020
Дарлін - це команда супер-професіоналів. Там всі лікарі компетентні. Ми ходимо всією сім´єю. Всі, кому радила клініку, стали їх постійними клієнтами. До Аліни водять моїх племінників.
ПС: лікування не з дешевих. Але воно того варте)
автор Опля Картопля • 09 июня 2020
Ответ дляШмоточницаца
А дорослий лікар який хороший?
Бачу що не дешево але для мене головне якість, це ж зубки, нові не відростуть після молочних
Шмоточницаца• 09 июня 2020
До дорослого їздимо на Дарницю (так склалося) до Анастасії Олександрівни. Хоча на Позняках теж суперові лікарі чоловіки, до яких потрапляли по швидкій, так би мовити))
автор Опля Картопля • 09 июня 2020
Ответ дляШмоточницаца
Ну а до дитячого лікаря на Позняках ви часто звертаєтесь? Впевнені в якості її роботи?
Шмоточницаца• 09 июня 2020
У мене вже діти до дорослого ходять. А рідні, які водять до Аліни, задоволені.
автор Опля Картопля • 09 июня 2020
Ответ дляШмоточницаца
Це з якого віку до дорослого? Як тільки змінились зубки на постійні?

Шмоточницаца• 09 июня 2020
Мої ходять із 16 років