Нерадистка Кэт• 17 июня 2020

У сім’ях повинні заробляти щонайменше двоє осіб, тоді вистачатиме на їжу Шмигаль

Роботу в Україні запропонував прем’єр-міністр Денис Шмигаль громадянам, котрі опинилися у скрутному становищі через пандемію коронавірусу. Кабмін має намір впродовж року створити 500 тис. робочих місць, де заробітна плата становитиме 6−8 тис. грн.

Можу сказати умовно, поки ми ще рахуємо, але сума коливається у межах 6−8 тис. грн … Ми дамо можливість людям вже зараз заробляти мінімальні кошти. Ідея така, — повідомив прем’єр в інтерв’ю «РБК-Україна» про рівень зарплати на пропонованих урядом робочих місцях.

Такі гроші українці найближчим часом можуть отримати, наприклад, працюючи озеленювачем або укладачем бруківки.

Шмигаль також вважає, що доходу у 16 тис. грн — достатньо для сім’ї з чотирьох осіб, де двоє осіб працюють.

Чтайте також: Кaрaнтин в Україні прoдoвжeнo до 22 травня – Шмигаль
Для того, щоб харчуватися, достатньо. Якщо розглядати одяг, інші предмети і засоби побуту, тоді згоден. Але я повторюю, це не накопичення, ми говоримо суто про заробіток, щоб елементарно прожити, — визнав Шмигаль.

https://news4you.if.ua/post/3330
Луноходик_Ик• 17 июня 2020
главное шоб у него в горле оно не застряло

вкусносися• 17 июня 2020
жена Шмыгаля сколько и как зарабатывает?
Тушь для2го класса• 17 июня 2020
кто б эту мразь на оклад в 8 посадил...
Аристократка-тунеядка• 17 июня 2020
Я тоже за то, чтобы двое работали. Но за совсем другую сумму.
Кашпо• 17 июня 2020
“Вот уроды» (с)
РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 17 июня 2020
не заводитт штани в хаті і вистаяить. жруть, смердять, а деякі пиво п´ють , як з ними можна жити
Значит надо• 17 июня 2020
а специалисты с высшим образованием куда?
Дама-мадама• 17 июня 2020
А если еще продать свою собаку и соседа, даже на коммуналку хватит)))
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляЗначит надо
на укладення бруківки

Хомяк с пастой• 17 июня 2020
а если из 4-х одному 8 месяцев, а второму 16 лет, то как им прожить на 6-8 т он не сказал?а как оно при пекле ФЕМы укладывать 12 часов в день не хочем попробовать? ................слов нет.....
viter33• 17 июня 2020
Чудові і повчальні результати голосування ’по приколу’ !!
Якщо і після цього не дійде до людей - вже навіть не знаю, що має статися ((((
santa• 17 июня 2020
Так он об этом еще в апреле говорил. Поэтому и оттягивает запуск поездов, самолетов, автобусов, стоб заробитчане и тп не уехали. Авиа вообще СБУ сейчас контролирует.
Дама-мадама• 17 июня 2020
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
Моя ж ты лапушка, где ты была, я реально скучала. Лучик стёба в нашем хмуром царстве
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляviter33
6 тис це не бідність, епоху бідності подолано, медальку їм видайте хтось.
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
Ну хоч у когось подолано))))
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Ну хоч у когось подолано))))
у Слуг подолано якщо дивитись на їх декларації.
Не жена• 17 июня 2020
Один из самых мразотных персонажей за всю историю политики нашей
Амарилис• 17 июня 2020
Ну да. Вот как продолжат дистанционное обучение, так сразу оба родителя смогут выйти на работу(
viter33• 17 июня 2020
Висловити окрему подяку тим, хто привів до влади цих ’слуг’ і зараз повинен працювати ’на укладці плитки’ за 5-6-8 тис.грн. ’Головне, що не барига’)))).

В шоколаде• 17 июня 2020
Ответ дляАристократка-тунеядка
А у кого дети нуждаются в уходе , а те семьи у которых детки аутисты и прочее .. не всегда все складывается для работы двух , двое и при работе это идеальный вариант без детей , но тогда где они возьмут налогоплательщиков будущих .. так что пусть идиотами не прикидываются ((
ЧакрыНеРаскрылись• 17 июня 2020
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
я тоже пиво пью
ДелиВерка• 17 июня 2020
У меня есть идея - платить депутатам и министрам по 6-8 тысяч. Гривен. В месяц.
И пусть каждый из них заводит на ютубе канал с лайфхаками по выживанию
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляАмарилис
А якщо не вийдуть - за що жити будуть ?
Закордони закриті, а Шмигаль обіцяє з/п 6 тис.
Налетчица Муся• 17 июня 2020
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
С нормальными не пробовали жить?
Аристократка-тунеядка• 17 июня 2020
Ответ дляПроня_Прокоповна
Это речь об обычных семьях. С разными ситуациями - это ясно.
В шоколаде• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
А що вельмешановний пропонував ? Чогось не побачила 🤪
База_птеродактилей• 17 июня 2020
Ответ дляДелиВерка
Не подсказывайте им идеи, пусть на 6 тыс сидят
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляПроня_Прокоповна
Вони і не прикидаються))).
ДелиВерка• 17 июня 2020
Ответ дляНалетчица Муся
С нормальными не пробовали жить?
С нормальными нормальные живут
ЧакрыНеРаскрылись• 17 июня 2020
Ответ дляЗначит надо
у меня ремонт делали ребята с высшим образованием.