Нерадистка Кэт• 17 июня 2020

У сім’ях повинні заробляти щонайменше двоє осіб, тоді вистачатиме на їжу Шмигаль

Роботу в Україні запропонував прем’єр-міністр Денис Шмигаль громадянам, котрі опинилися у скрутному становищі через пандемію коронавірусу. Кабмін має намір впродовж року створити 500 тис. робочих місць, де заробітна плата становитиме 6−8 тис. грн.

Можу сказати умовно, поки ми ще рахуємо, але сума коливається у межах 6−8 тис. грн … Ми дамо можливість людям вже зараз заробляти мінімальні кошти. Ідея така, — повідомив прем’єр в інтерв’ю «РБК-Україна» про рівень зарплати на пропонованих урядом робочих місцях.

Такі гроші українці найближчим часом можуть отримати, наприклад, працюючи озеленювачем або укладачем бруківки.

Шмигаль також вважає, що доходу у 16 тис. грн — достатньо для сім’ї з чотирьох осіб, де двоє осіб працюють.

Чтайте також: Кaрaнтин в Україні прoдoвжeнo до 22 травня – Шмигаль
Для того, щоб харчуватися, достатньо. Якщо розглядати одяг, інші предмети і засоби побуту, тоді згоден. Але я повторюю, це не накопичення, ми говоримо суто про заробіток, щоб елементарно прожити, — визнав Шмигаль.

https://news4you.if.ua/post/3330
РоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу• 17 июня 2020
Ответ дляНалетчица Муся
С нормальными не пробовали жить?
штанами? я лише з мільйонером готова жити

ДелиВерка• 17 июня 2020
Ответ дляБаза_птеродактилей
Не подсказывайте им идеи, пусть на 6 тыс сидят
Думаете, с монетизации много накапает?
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляПроня_Прокоповна
А що вельмешановний пропонував ? Чогось не побачила 🤪
А ви , крім відосиків із заправки з шаурмою , подивіться ще статистику по ЗВР у 2014му і 2019му.
Налетчица Муся• 17 июня 2020
Ответ дляДелиВерка
С нормальными нормальные живут
И то правда))
Амарилис• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
А якщо не вийдуть - за що жити будуть ?
Закордони закриті, а Шмигаль обіцяє з/п 6 тис.
Та капець. Залиш дитину одну дома, а сам іди плитку укладати. Як, взагалі, можуть працювати обидва батьки при дистанційному навчанні(
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляДелиВерка
У меня есть идея - платить депутатам и министрам по 6-8 тысяч. Гривен. В месяц.
И пусть каждый из них заводит на ютубе канал с лайфхаками по выживанию
153 народных депутатов фракции ′′ Слуга народа ′′ - миллионеры по данным своих деклараций. Всего во фракции 247 народных депутатов, таким образом миллионер - каждый второй депутат monobílʹšostí.

Вместе 247 народных депутатов ´´ Слуга народа ´´ объявили 1,1 млрд. грн. (90 % средств - наличные).
Чупа-чупс• 17 июня 2020
Я смотрю цей Шмигаль очень деятельный перец. Шо не день там он шмыгает новую вырсию , как уничтожить побольше народу.
Metelitsa• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Висловити окрему подяку тим, хто привів до влади цих ’слуг’ і зараз повинен працювати ’на укладці плитки’ за 5-6-8 тис.грн. ’Головне, що не барига’)))).
Ага. І головне, що працюють в Україні, а не в Європі.
Розпустилися українці, почали перебирати роботодавцями, але тут сталися вибори. І вони зробили це разом.
Амарилис• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Вони і не прикидаються))).

Near Mear• 17 июня 2020
Вообще-то, в семье реально нужно иметь больше одно источника дохода.
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляАмарилис
Прем’єр вважає, що легко можуть.
Причому обоє на з/п в 6 тис. в дорожньому будівництві)))
Metelitsa• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Вони і не прикидаються))).
ДелиВерка• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт

Блин, а такая хорошая идея была
Фамильная фондюшница• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
на укладення бруківки
а женщины - мамы с детьми на руках? без штанов? таких дофига и дети еще на руках...
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляДелиВерка
Блин, а такая хорошая идея была
в якому місці вона була хороша?
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляЧупа-чупс
Так його Ахметов для того і перевів з ДТЕКу на посаду прем’єра, щоб забезпечити дуже дешеву робочу силу.
Шмигаль і старається.
ДелиВерка• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
в якому місці вона була хороша?
А в каком плохая?
В шоколаде• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Я понимаю вы фанат шаурмы и что то там смотрите , извините я такое не ем и MDs тоже 😉
Что там в 2014 кроме войны было и обогащения товарища П с лэди Г , можно долго сочинять ..
Но мы пока сидим 👇уровень Японии и наш с 1991 года , а мы даже до Польши не доковыляли , видать об ту яму в 1991 споткнулись (
Metelitsa• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт

Це результат вибопу наріду, який був ну дуже антиолігархічно налаштований. Вони хотіли вибрати ’простих людей’

автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляДелиВерка
А в каком плохая?
у всіх погана, набрати фотографів і вибрати клоуна, весь 95 квартал бездарів прилаштувати, так де хороша ідея?
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляNear Mear
Коронавірус, заг.економічна криза, падіння економіки, зростання безробіття - не чули ?
ДелиВерка• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
В посте №22, но вы походу где-то на своей волне, даже не смотрите кому и на что отвечаете.
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляviter33
сер зп уже упала на 500грн
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляПроня_Прокоповна
Так війна вже закінчена!!!
’Просто треба було перестати стріляти’
Чи ні ???
Near Mear• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
И что? У меня в семье было, что муж абсолютно без заработков оставался, и бывало, что у меня бизнес не шел. Ничего, за счет второго источника денег вытягивали. И сейчас подобная ситуация. Это не значит, что надо спокойно относиться к тому, что работает кто-то один.
КучМала• 17 июня 2020
Ответ дляДама-мадама
А если еще продать свою собаку и соседа, даже на коммуналку хватит)))
Соседа можно и по запчастям продать в США. Так и на пару квартир хватит)
Шо там с собакой неизвестно, но продать что бы не тратиться ей на корм тоже наверное доход!)
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
сер зп уже упала на 500грн
’ а какая разница’, і так ніхто за кордон не втече (((
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляДелиВерка
це дитяча наївність і казочки а не ідея.
бювет_в_обед• 17 июня 2020
Ответ дляMetelitsa
Да да, на площади тоже мечтали, что на светофоре вместе с яйценюком, дорогу будут переходить. И вообще, не устроит правительство выйдут на площадь и опять выберут достойных.
Или забыли уже?
И зеленский, это продолжение ваших переворотов...ой...рэволюций гидности
В шоколаде• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Так війна вже закінчена!!!
’Просто треба було перестати стріляти’
Чи ні ???
Гм .. ви скiнчили ii ?!