Нерадистка Кэт• 17 июня 2020

У сім’ях повинні заробляти щонайменше двоє осіб, тоді вистачатиме на їжу Шмигаль

Роботу в Україні запропонував прем’єр-міністр Денис Шмигаль громадянам, котрі опинилися у скрутному становищі через пандемію коронавірусу. Кабмін має намір впродовж року створити 500 тис. робочих місць, де заробітна плата становитиме 6−8 тис. грн.

Можу сказати умовно, поки ми ще рахуємо, але сума коливається у межах 6−8 тис. грн … Ми дамо можливість людям вже зараз заробляти мінімальні кошти. Ідея така, — повідомив прем’єр в інтерв’ю «РБК-Україна» про рівень зарплати на пропонованих урядом робочих місцях.

Такі гроші українці найближчим часом можуть отримати, наприклад, працюючи озеленювачем або укладачем бруківки.

Шмигаль також вважає, що доходу у 16 тис. грн — достатньо для сім’ї з чотирьох осіб, де двоє осіб працюють.

Чтайте також: Кaрaнтин в Україні прoдoвжeнo до 22 травня – Шмигаль
Для того, щоб харчуватися, достатньо. Якщо розглядати одяг, інші предмети і засоби побуту, тоді згоден. Але я повторюю, це не накопичення, ми говоримо суто про заробіток, щоб елементарно прожити, — визнав Шмигаль.

https://news4you.if.ua/post/3330
ДелиВерка• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
це дитяча наївність і казочки а не ідея.
Можете высказать свою, пока в стране еще сохранились остатки свободы слова.

автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Так війна вже закінчена!!!
’Просто треба було перестати стріляти’
Чи ні ???
просто перестали говорити про неї, і хоч якісь новини з фронту людям показувати.
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляNear Mear
И что? У меня в семье было, что муж абсолютно без заработков оставался, и бывало, что у меня бизнес не шел. Ничего, за счет второго источника денег вытягивали. И сейчас подобная ситуация. Это не значит, что надо спокойно относиться к тому, что работает кто-то один.
Доступною мовою - під час кризи можливості заробітків зменшуються, загальні доходи падають, безробіття зростає. Заробляти гроші стає набагато важче. І уряд цим нагло користується, пропонуючи роботу за 6 тис., за які фактично неможливо прогодувати сім’ю.
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляДелиВерка
думаєте, залишились, та ні вже її нема
Курс капусты• 17 июня 2020
Ответ дляНалетчица Муся
С нормальными не пробовали жить?
та у нее никаких штанов нет,но хочет хоть шорты аж пищиет так хочет,в каждой теме ее дебильный высер про штаны завернуло )
Metelitsa• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Так війна вже закінчена!!!
’Просто треба було перестати стріляти’
Чи ні ???
В принципі, я не проти ідеї ’просто перестати стріляти’.
Але спочатку на передовій виставити Верховного Головнокомандувача з Єрмаком і Шмигалем. Відвести особрвий склад на пару км і перестати стріляти. На добу.
Непоганий був би експеримент, але ссикун ніколи на це не піде.
Ход конём• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Чудові і повчальні результати голосування ’по приколу’ !!
Якщо і після цього не дійде до людей - вже навіть не знаю, що має статися ((((
Не дійде, мертвечук з шаріком на підхваті, крЄпкі хозяйствЄнікі
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Озеленитель в Запорожье - все вакансии заняты. Дядя Шмыгаль откровенно врет.
Брусчатку укладывать где они собираются?
Эта афера, как когда-то в Запорожье бывший мэр А.Син организовал заводик по производству брусчатки, а потом ею стали закладывать ямы на дорогах, которым водители до сих пор несказанно рады. Видимо, у Шмыгаля пару заводиков без дела простаивают.
А озеленителя еще обучать надо, иначе вместо клумбы будет пустыня.
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Вони і не прикидаються))).
)) Логично

viter33• 17 июня 2020
Ответ дляMetelitsa
Ну він же ’не лох’ ))))
Olenka_bum• 17 июня 2020
Такое впечатление, что они открывают свои фирмочки и хотят раскрутить бизнес за счет народа, а платить жабА давит, вот и решили что ЗП в 300 долл для их психики нормуль платить рабочим.
Вопрос - а где взять рАбов для такой работы, вот вам и решение: запретить выезды, продлить карантин, а для этого больше проводить тестов (статистика напрямую зависит от кол-ва проведеных тестов).
Блядь...рабовладельцы в рЕале, притом на уровне государства. Чтоб жили они и их родные на ЗП в 300 баксов, а не летали на личных вертолетах и дорогих авто.
Народ нагибают, даже не боятся того, что нарушают наши с вами Конституционные права
Metelitsa• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
І замовчувати брйові втрати.
Робити вигляд, що ніхто не гине
мистерЛяпсус• 17 июня 2020
Укладачем брукивки за 6 тис? Рабский труд за бесплатно? Лучше уж ехать рабом в Польшу, там хоть платят норм.
Сколько уже можно издеваться над народом
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Ответ дляНе жена
Один из самых мразотных персонажей за всю историю политики нашей
Ну почему же, еще Розенко, который сказал, что украинцы много едят, и малыш, который собаку предлагал продать, чтоб за газ рассчитаться.
ЯНаПэПэ• 17 июня 2020
Эта власть просто фонтанирует ’гениальными идеями’. Они уже даже переплюнули министра предыдущей власти, который советовал меньше есть.
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляMetelitsa
І замовчувати брйові втрати.
Робити вигляд, що ніхто не гине
саме так, ридати хочеться як почнеш новини читати, реванш повним ходом
Olenka_bum• 17 июня 2020
Ага, а зачем укладчику плитки образование - давайте дистанционное будет. Пускай дети дома втыкают в компютеры и пытаются учится самостоятельно кто осилит
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Так сьогодні Шмигаль і сказав - ми будемо використовувати е/е з вугільних дорогих ахметівських ТЕС.
А Енергоатом з дешевою атомною е/е - закриває блоки і бере кредити 400 млн. - щоб видати з/п працівникам.
Ось і відповідь - хто на кого працює !!
Ход конём• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
153 народных депутатов фракции ′′ Слуга народа ′′ - миллионеры по данным своих деклараций. Всего во фракции 247 народных депутатов, таким образом миллионер - каждый второй депутат monobílʹšostí.

Вместе 247 народных депутатов ´´ Слуга народа ´´ объявили 1,1 млрд. грн. (90 % средств - наличные).
А остальные - миллиардеры

автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляЯНаПэПэ
нічого вони уміють швидко міністрів заміняти, думаєте цей надовго.
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляOlenka_bum
Які 300 дол. ???
’не бідність’ - це 6 тис. грн. !!
ЯНаПэПэ• 17 июня 2020
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Точно, Розенко. Так он хоть сам своим советам следует - и сам похудел и подругу худую выбрал))
А эти вообще волшебные
Metelitsa• 17 июня 2020
Ответ длямистерЛяпсус
В Польщу вже не так то просто виїхати. Слугам наріду потрібні раби, які за з/п 6000 грн будуть бігти наввипередки на роботу
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Ось і відповідь - хто на кого працює !!
Оце так здобули(
Заводы режут на металл, ’Кремнийполимер’ за 55 млн на торги выставили, людям меньше минималки платят с конца прошлого года, а брусчатка самое нужное, что нужно Украине
viter33• 17 июня 2020
Ответ длямистерЛяпсус
Так в Польшу не пускають!!
І за порушення умов карантину - 17 тис. штраф.
Коло замкнулося!
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляХод конём
А остальные - миллиардеры
цікаво як це фотографи за рік мільйонерами стали? і як там боротьба з олігархатом?
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Ответ дляЯНаПэПэ
А эти вообще волшебные
))))Да все они там волшебники
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Ответ дляMetelitsa
Точнее не скажешь(
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Оце так здобули(
’а какая разница’. Якщо щось - спишуть на вимоги МВФ )).
Аристократка-тунеядка• 17 июня 2020
Ответ дляРоЗоВаяПантеРррРаМяЯяу
штанами? я лише з мільйонером готова жити
Шкода, шо вони не готові)