Нерадистка Кэт• 17 июня 2020

У сім’ях повинні заробляти щонайменше двоє осіб, тоді вистачатиме на їжу Шмигаль

Роботу в Україні запропонував прем’єр-міністр Денис Шмигаль громадянам, котрі опинилися у скрутному становищі через пандемію коронавірусу. Кабмін має намір впродовж року створити 500 тис. робочих місць, де заробітна плата становитиме 6−8 тис. грн.

Можу сказати умовно, поки ми ще рахуємо, але сума коливається у межах 6−8 тис. грн … Ми дамо можливість людям вже зараз заробляти мінімальні кошти. Ідея така, — повідомив прем’єр в інтерв’ю «РБК-Україна» про рівень зарплати на пропонованих урядом робочих місцях.

Такі гроші українці найближчим часом можуть отримати, наприклад, працюючи озеленювачем або укладачем бруківки.

Шмигаль також вважає, що доходу у 16 тис. грн — достатньо для сім’ї з чотирьох осіб, де двоє осіб працюють.

Чтайте також: Кaрaнтин в Україні прoдoвжeнo до 22 травня – Шмигаль
Для того, щоб харчуватися, достатньо. Якщо розглядати одяг, інші предмети і засоби побуту, тоді згоден. Але я повторюю, це не накопичення, ми говоримо суто про заробіток, щоб елементарно прожити, — визнав Шмигаль.

https://news4you.if.ua/post/3330
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Так в Польшу не пускають!!
І за порушення умов карантину - 17 тис. штраф.
Коло замкнулося!
сьогодні якогось бідолагу в метро зловили і впаяли йому 17 тис за відсутність маски., а презу можно і без маски і без дистанції.

viter33• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
Ну він же ’не лох ’ ))
Хомяк с пастой• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
это в каком городе?
Olenka_bum• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Які 300 дол. ???
’не бідність’ - це 6 тис. грн. !!
слов нет - одни маты с таким ’кЕруючими’ у гос.руля. Рабовладельчество в классическом его проявлении - сидите по норам, какие другие страны (сидеть дома), какая ЗП и 300 дол вам хватит, зачем вашим детям образование, - а кто же будет пахать!!!!!!! Человек с ВО пойдет на такую ЗП только в экстренном случае
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
’а какая разница’. Якщо щось - спишуть на вимоги МВФ )).
Точно, как врачи все на гормональный дисбаланс, так и правительство на МВФ.
Мне нравится еще афера с накопительными пенсиями, которые они так усиленно продвигают, но не собираются гарантировать госзащиту этих накоплений
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляХомяк с пастой
это в каком городе?
в Києві
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляOlenka_bum
А куди дінеться, якщо виїхати неможливо ?
Хомяк с пастой• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
в Києві
откуда инфа?просто у нас нет законных основаних для штрафа
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляХомяк с пастой
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2020/06/17/7256...
ось в усіх новинах

Near Mear• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Доступною мовою - під час кризи можливості заробітків зменшуються, загальні доходи падають, безробіття зростає. Заробляти гроші стає набагато важче. І уряд цим нагло користується, пропонуючи роботу за 6 тис., за які фактично неможливо прогодувати сім’ю.
А до кризиса оба работали и по 60 тысяч получали?
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Ну треба ж десь гроші брати.
МВФ дає 5,5 млрд. дол. - цього для їх апетитів замало ...
Ход конём• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
цікаво як це фотографи за рік мільйонерами стали? і як там боротьба з олігархатом?
На лісапетах в глово підробляли
Near Mear• 17 июня 2020
Ответ длямистерЛяпсус
Укладачем брукивки за 6 тис? Рабский труд за бесплатно? Лучше уж ехать рабом в Польшу, там хоть платят норм.
Сколько уже можно издеваться над народом
Скорее бегите получать рабочую визу в Польшу. Иначе не уедете.
Аноним Завхоз• 17 июня 2020
Ответ дляПроня_Прокоповна
А у кого дети нуждаются в уходе , а те семьи у которых детки аутисты и прочее .. не всегда все складывается для работы двух , двое и при работе это идеальный вариант без детей , но тогда где они возьмут налогоплательщиков будущих .. так что пусть идиотами не прикидываются ((
А они и не прикидываются. Но в итоге идиоты, все равно мы.
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Ну треба ж десь гроші брати.
Да, крЭпкие хозяйственники пришли всерьез и надолго(
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляNear Mear
НЕ знаю, по скільки.
Але точно знаю, що під час кризи у більшості - заробітки менші і знайти роботу (чи додатковий дохід) - важче
Metelitsa• 17 июня 2020
Ответ дляХод конём
На лісапетах в глово підробляли
Ага. І в період карантину виконали багато замовлень
Near Mear• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
НЕ знаю, по скільки.
Я с Вами согласна. Но об этом надо думать ДО кризиса. Тем более, кризис был ожидаем.
ХвостПистолетом• 17 июня 2020
Конечно, их же дома нет целый день, они не едят, вот и экономия.

viter33• 17 июня 2020
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Поки є ще що роздеребанити - скільки там того майна залишилося.....
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Да много еще, хватать-не перехватать.
Крошечка-хаврошечка• 17 июня 2020
Плесень зеленая, что б они сами асфальт укладывали за 6-8тысяч.
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляNear Mear
Коронавірус не був очікуваним.
А наслідків (глибини падіння) ми досі не знаємо.
Звісно, краще мати подушку хоча б на рік, але далеко не у всіх вона є.
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Если не хватит, будут расприватизировать и снова прихватизировать. Эти схемы уже отработаны.
Хомяк с пастой• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
ось в усіх новинах
ну, эту постанову в суде на раз-два отклонят)
автор Нерадистка Кэт • 17 июня 2020
Ответ дляХомяк с пастой
за суд за адвоката також треба платити, думаєте менше 17 тис буде?
viter33• 17 июня 2020
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Все, що було приватизоване - вже доведено до ручки або має реального сильного власника. Так що дуже не розприватизуєш. Вся надія на продаж землі(((, як останній крупний актив.
Крошечка-хаврошечка• 17 июня 2020
Ответ дляНерадистка Кэт
просто перестали говорити про неї, і хоч якісь новини з фронту людям показувати.
Особенно про погибших, а сейчас еще через укр. прокладки мышебратья приватизируют те компании, которые могли бы воду в Крым поставлять, и заживем. Что б блин 73 %эта вода поперек горла встала.
Значит надо• 17 июня 2020
Ответ дляЧакрыНеРаскрылись
у меня ремонт делали ребята с высшим образованием.
ну, не все на такое согласны. учиться 6 лет и потом делать ремонт? таке...
КАПСЛОЧНИЦА• 17 июня 2020
Ответ дляviter33
Так там вообще поле непаханное для афер.