рукиЖимолости• 22 июня 2020
Девочки, есть здесь бухгалтеры?
Очень нужна ваша помощь. Пишу дипломную работу. Нужно указать мсбо 37. Но не могу найти ким затверджено і дату. Подскажите кто знает?срочно надо
рукиЖимолости
• 22 июня 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
Я не могу там найти ким і коли затверджено
Блoшка-матрешка• 22 июня 2020
Ответ длярукиЖимолости
Текст Міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ), включаючи Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку (МСБО) та Тлумачення (КТМФЗ, ПКТ), виданий Радою з Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку зі змінами станом на 1 січня 2012 року.}
{Текст міжнародного стандарту в актуальному стані див. на сайті Міністерства фінансів України }
на лиге действующий
Міжнародний стандарт бухгалтерського обліку 37 (МСБО 37). Забезпечення, умовні зобов´язання та умовні активи
Міжнародний стандарт від 30.06.2017 (Статус: Чинний)
на лиге действующий
рукиЖимолости
• 22 июня 2020
Ответ дляБлoшка-матрешка
на лиге действующий
Спасибо💐