Отвечаю всем• 30 июня 2020
Когда пересаживать гортензию
Купила сегодня куст гортензии цветущей, вот думаю высаживать ее в такую жару, или пусть перезимует в горшке?
60 метров сметаны• 30 июня 2020
У мами на весні гортензії в грунті підмерзають як їх не вкривають з осені, в результаті велечезний зелений кущ без квітів. А є в горщиках, які зимують в підвалі і тоді влітку дуже гарно цвітуть, бо навесні виносять їх пізно, в травні.