Доктор Варвар• 30 июня 2020
Допоможіть з розлученням, уже сил немає
Двоє дітей, розлучаємось з чоловіком, нарешті він погодився. Де взяти документи, я так розумію, треба заяву і договір направити в суд, казав адвокат що в нього це коштує 6тис, але в інтернеті є безкоштовні зразки. Можливо хтось знає де взяти правильно заповнене все, щоб відразу розлучили, без нашої участі. Буду дуже вдячна. Дякую
ОдинРазНадетое• 30 июня 2020
Вы серьёзно думаете, что при наличии детей суд разведёт вас без вашего участия?
Доктор Варвар
• 30 июня 2020
Ответ дляОдинРазНадетое
А чому ні? Якщо і я і чоловік все підпишемо і направим?
Безпринципная• 30 июня 2020
Без вашего участия даже суда не состоится. С обоюдного согласия разводят и с первого раза. Главное на алименты подавайте сразу же
Лепешечка• 30 июня 2020
Шукайте ще іншого адвоката. Вам ніякий договір не потрібен.
І згода вашого чоловіка на розлучення теж не потрібна. Вас суд і так розведе в будь якому випадку, хоче того чоловік чи ні.
ОдинРазНадетое• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
Идите в суд по месту регистрации. Там всегда есть консультанты и образцы заявлений.
Доктор Варвар
• 30 июня 2020
Ответ дляБезпринципная
А чому? Якщо написати заяву на розгляд справи без нас? Сказав адвокат що так роблять...
ОдинРазНадетое• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
Ну, если вы так во всем уверены, направляйте.
Блондинка в Законе• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
Без участия при наличии детей никак. Образцы в суде на стене
Лепешечка• 30 июня 2020
І в чому така проблема прийти в суд і сказати що ви позов підтримуєте? 5 хвилин справи.
А чоловік хай як хоче -хоче йде, хоче ні, пару раз перенесуть, але все одно розведуть.
Доктор Варвар
• 30 июня 2020
Ответ дляОдинРазНадетое
Дякую, хотілось поштою направити...
ОдинРазНадетое• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
Вам адвокат для чего? Деньги некуда девать или спорные вопросы?
Лепешечка• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
Роблять. Но так як то розлучення, то краще шоб така заява була нотаріальна. А воно вам треба лишні гроші платити?
У чому конкретно проблема прийти в суд?
Доктор Варвар
• 30 июня 2020
Ответ дляОдинРазНадетое
З адвокатом по поділу житла консультувалась і це запитала як подавати
Боевая• 30 июня 2020
Я писала заяву в суде, на самом процессе не присутствовала. Развели и без моего участия, ребёнку было 1,5.
Яжемать Мне можно• 30 июня 2020
Заявление - пишете одну заяву за згодою двух сторон, от имени вас и мужа. Справа будет идти по окремому провадженню, в ускоренном режиме.
У нотариуса - делаете договор по вихованню і утриманню дітей. У них есть готовые образцы этих договоров.
Это если нет споров по майну и расходитесь по мирному!!!!
Информации в гугле куча,в том числе зразки заяв.
Я все там искала и сама заполняла,без адвоката.
Отправляете оригинал заявы, ее копию и копию договора в ваш суд заказным письмом.
Всё. Ожидаете дату заседания суда.
У нас вообще рассмотрели развод без нашего участия. По нашему согласию.
Осенью проходила все это.
Всё. Ожидаете дату заседания суда.
Осенью проходила все это.
ОдинРазНадетое• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
Интересный адвокат. Дорого берет за услуги?
из_под_тишка• 30 июня 2020
Можете пакет документів поштою рекомендованих листом направити. Договір не треба. Заява, копія паспорта, кода, свідоцтва про шлюб, дітей, в мене ще довідку про склад сім´ї просили. І це все в 2 примірниках. Погугліть
Доктор Варвар
• 30 июня 2020
Ответ дляЯжемать Мне можно
Всё. Ожидаете дату заседания суда.
Осенью проходила все это.
Всё. Ожидаете дату заседания суда.
Осенью проходила все это.
Тобто при розлученні треба відразу і житло ділити? Я думала можна спочатку розлучатись, а потім поділом займатись...
Яжемать Мне можно• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
Это у юриста уточните.
У нас с мужем за 13 лет и кровати не было для дележки... В заяве писали ´майнових спорів не маємо’
Лепешечка• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
у вашому випадку є два варінти:
1. Ви подаєте позовну заяву про розлучення і вам пофігу згоден ваш чоловік на розлучення чи ні. Можете відправити поштою. Сходите на одне засідання і вуаля. Це простий шлях.
І така заява у адвоката точно не коштує 6000 (хіба шо адвокат в центрі Києва), максимум 2000, а в провінції я думаю і за 500 можна.
2. окреме провадження там треба подавати -СПІЛЬНУ заяву вашу і чоловіка + нотаріальний договір між вами про аліменти і участь у вихованні дітей. Тут треба домовлятися з чоловіком, платити нотаріусу.
який спосіб простіше? очевидно
Доктор Варвар
• 30 июня 2020
Ответ дляЛепешечка
у вашому випадку є два варінти:
який спосіб простіше? очевидно
А в першому випадку хто і як буде вирішувати опіку над дітьми?
Лепешечка• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
ніхто і ніяк не буде вирішувати
для цього питання є окремий суд називається -позов про визначення місцяпроживання дитини
то всьо окремо
поділ майна окремо
розлучення окремо
визначення місця проживання дітей окремо
можна подати всі ці позови одночасно
то всьо окремо
поділ майна окремо
розлучення окремо
можна подати всі ці позови одночасно
Лепешечка• 30 июня 2020
або можете домовитися з чоловіком і підписати нотаріальний договір про участь у вихованні дітей і аліменти - но якщо ви не домовилися то нічого страшного, тоді подаєте вищевказані позови і ці питання вирішує суд
КокошинЭль• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
Да, делают. В любом форматк пишите- прошу провести засідання без моєї присутності, мої позовні вимоги незмінні. За это 6 тыс?
Остановщица• 30 июня 2020
Ответ дляДоктор Варвар
Ні.
Але якщо заява пишеться від обох, треба завірений нотаріусом договір про участь у вихованні дітей.
Якщо від одного - не треба.
Жена_КотораяСтена• 30 июня 2020
Цікаві речі пишуть порадниці) ми розлучалися за допомогою адвоката, заплатили більше, ніж Вам адвокат сказав, майнових спорів не було, діти неповнолітні є.
РозаЛюксен• 30 июня 2020
Ответ дляОдинРазНадетое
Ну, если 6000 грн за развод, который по обоюдному согласию, то дорого