Самоучка• 01 июля 2020
Ситуція з чоловіком... Сказав, що завтра йде подавати на розлучення....
Цей карантин нам зімсував сім´ю.... Раніше до цього було все нормально.... Ми ходили на роботу, чоловік в свій магазин на ринок, я в офіс...дома ще підробляю ( маю декілька фопів)... Ми живемо в квартирі, чоловік завжди допомагав по дому, дуже часто готував їсти, мив посуду, та як я приходила пізніше за нього з роботи...Так ось, як почався карантин, чоловік прийшов додому з 1000грн ( так як перед тим, розрахувався з постальниками.... Більше двох місяців ми жили на мій дохід... Я дома працювала, але роботи не було так як раніше багато.. чоловік почав на кухню заходити лиш поїсти... Тобто , перестав мені допомагати, так як агрументував тим, що я дома... мене це нервувало.. і сидіння в квартирі теж... тож я часто їхала з дитиною на дачу.... самі там город засадили... він не приїзжав , так як його батько ще той маніпуляр, кожен день помирав , чоловік по 3 рази в день їхав до нього... але зараз не про це...Після того , як дозволили магазинам непродовольчим працювати, пішов на роботу.... Я в офіс хожу не часто , працюю дома.... завжди готую й обід й вечерю.... тобто чоловік і досі майже не допомагає.... Але мало того, так він тепер почав мене будити о 6 ранку, шоб я сніданок йому готувала ( раніше він сам собі робив ті бутерброди).... Я категорично сьогодні відмовилась.... Я не хочу вставити о 6 ранку, я встаю о 8 год.... Чоловік як приходить з роботи , то майже завжди поїсть і лягає спати... Я спати в обід не маю коли..тож виходить ,він ще й висипається....Сьогодні він прийшов раніше за мене , телефонує мені , чи я ще довго на тій роботі, бо він ще сьогодні не їв.... Я прийшла , зварила спагетті , сардельки , зранку до роботи зробила торт з кабачків... І Він нагло заявив , що, нащо йому така дружина , яка не хоче йому сніданок робити, завтра він йде розлучуватись. Я не стерпіла, сказала нема питань , мені теж тільки яйці в хаті не треба.... Так як я, так само ходжу роботу , заробляю більше ніж він, який мені тоді сенс жити з ним??? Готувати , прати... і т.д.... Чи я не права?
Резвая лошадка• 01 июля 2020
И че? Разводитесь, если такая истерика из-за сарделек... Дети есть? Чье жилье?
alisska_leto• 01 июля 2020
ну так дела конечно не делаются, из-за завтрака разводиться.. я всегда за поговорить, но манипуляция мужа конечно отвратительная
НеКонец-Света• 01 июля 2020
не он должен на развод подавать , а Вы .
Что здесь непонятно ? Вы не хотите дома хоботиться , он тоже уже замахался за года на кухне что-то делать .
Отпустите друг друга , и живите дальше , распилите все что нажили , и все

Угадайс• 01 июля 2020
Вы правы, пусть двигает. А когда его папа выпрет, не пускай те назад, иначе это туда-сюда войдёт в норму
Угадайс• 01 июля 2020
От мужа остался один гонор, больше толку нет. Вы и работаете, и обслуживает, зажрался
Нашли в капусте• 01 июля 2020
правы. Я б тоже не стала просыпалься ни свет ни заря ради того, чтобы приготовить завтрак мужу.
Он же не маленький ребенок, не инвалид, вполне может себя обслужить сам
Банка с бутылками• 01 июля 2020
Правы, но утро вечера мудренее. Не пойдет он никуда, дурак он Штоли.
Voblochka-26• 01 июля 2020
а поговорить с ним пробовали? я че-то не верю, что это из-за карантина такие метаморфозы
Из Виа-гры• 01 июля 2020
Ответ дляНашли в капусте
поговорите с ним. С чего бы это он вдруг стал таким инфантильным
Теж так вважаю. Запитати в чому справа, чому такі зміни.
Собака сутулая• 01 июля 2020
Вы правы.Я бы утром демонстративно встала , стала собирать документы и сказала собирайся идем подавать на развод как ты говорил. Ты смотри каклй мачо. Денег копейки приносит,жена на работе пашет ,дома паше ,на даче пашет а ему еще яйца пожарь в 6 утра. Я бы ему его яйца пожарила в таком случае.
Самоучка
• 01 июля 2020
Ответ дляНашли в капусте
Не знаю.... думаю що його ще дістає , те що наші куми .... ( кум працює по сусідству з чоловіком)...то його дружина готує сніданок своєму чоловіку о 6 ранку, але вона ніде працює , сидить дома , точно лягає потім спати.... І це я чую кожного дня від чоловіка - А ось кум ходить не голодний...
alisska_leto• 01 июля 2020
но, автор, вам бы в разговоре ненужные отсеять эмоции.
вашу тему можно было бы уложить в 6 предложений, без подробностей, кто мужа пошел и как варил сардельки
учитесь в обсуждении с мужем вычленять главное)))
у вас кратко: муж на карантине себе нагрузку уменьшил, а вам увеличил и теперь еще и возмущается, что вы что-то не делаете и манипулирует, взывая к совести хозяюшки на кухне-проститутке в постели - и банкомату в коридоре, или как там называется эта универсальная женщина, которая и в поле рожала, и детей растила, и работала, и косметика ей не нужна, она росой умылась и королевна, лучше пойдет мужику ватрушек напечет!)))))))))))))))
Собака сутулая• 01 июля 2020
Ответ дляГордая_птичка
тогда скажите пусть он нацчится полностю обеспечивать семью как кум и чтоб вы сидели тоже дома и вы ему приготовите завтрак
ПесиКот• 01 июля 2020
Ответ дляГордая_птичка
скажите что кум жену содержит, а у вашего мужа содержалка не выросла
Морожена_курка• 01 июля 2020
Ответ дляГордая_птичка
Може, то у нього від нудьги дах їде?
Хай назад на роботу виходить, а то бач, пан знайшовся.
Помидорина• 01 июля 2020
Ответ дляalisska_leto
Так это не из-за завтрака. Причина другая, нам ее пока не озвучили.
alisska_leto• 01 июля 2020
Ответ дляПомидорина
та то понятно)) причина - другая, а вот повод - завтрак)
Помидорина• 01 июля 2020
Ответ дляalisska_leto
Ну да. Автор, мы ждём истинную причину) Почему вы вдруг стали так раздражать мужа? Или вы давно уже его раздражаете, на карантине он просто уже не смог вас выносить рядом?