Майданщица• 2 часа назад

Развод

Кто после развода так никогда и не вышел замуж? Почему вы не вышли? Не было других кандидатов или не хотели? Или были, но вам не нравились и вы отказывали?
автор Майданщица • 2 часа назад
Ответ дляДона Ко Ко
А потом он кому будет нужен??
Ни тебе, ну и мне тогда так тем более
Якщо не потрібен, то чоловіки пити починають, навіть якщо у них новий шлюб і така сама дитина народилася. Такої ж статі.

автор Майданщица • 2 часа назад
Ответ дляКомиссия50%
То він пам´ятає. Чого йому забувати. Але спілкування немає і не буде.
Та хто зна, може його жінка помре, то і спілкування буде, мало лі шию поламає. Усі ми під одним Богом ходимо, ні в кого нема окремого неба над головою. Господи прости.
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Ответ дляМайданщица
Прекрасно
Буде любов у новому шлюбі 🙏
автор Майданщица • 2 часа назад
Ответ дляДона Ко Ко
Прекрасно
Буде любов у новому шлюбі 🙏
У кого?) ми про дітей чи дорослих?)))
Помилуйте мадам• 2 часа назад
Ответ дляОтчебучкина
Спочатку не було часу ,працювала що б заробити на житло і поставити дітей на ноги,а потім мені це нащо?Мені вже не треба чужі діти,свекри і з ними гемор,є свої,живу спокійно,гроші заробляю всі потреби закриваю.Вже все,звикла сама дома.Як каже моя подруга,тобі добре,ти ні від кого не залежиш.Ну воно не повністю,ще діти студенти і старенька мама,але вже так.
А у вас есть ухажеры для приятного времяпрепровождения? Или это тоже вам не интересно? Я имею ввиду не секс даже, а чтоб комплименты там,общение ,ухаживания?
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Ответ дляМайданщица
У кого?) ми про дітей чи дорослих?)))
Про любов і злагоду усієї сім’ї!
Дай Боже 🙏
автор Майданщица • 2 часа назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Не хочу. От думаю це на старості хочеться чи скільки після розлучення має років пройти. Спочатку хотіла, а потім подумала всерівно такого як чоловік не знайду, то вже і руки марати для чого.
Дона Ко Ко• 2 часа назад
Ответ дляМайданщица
У кого?) ми про дітей чи дорослих?)))
Автор, ще раз - виключно про вашу майбутню сім’ю
Помилуйте мадам• 2 часа назад
Ответ дляМайданщица
Так я не у вас спрашивала)) но раз уж вы отрисались, то возник вопрос и к вам. Зачем вы развелись если муж такой единственный?

Дона Ко Ко• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Причина не всегда межличностные отношения
Это бумаги

Мир не черно-белый, Ну конечно ))))
Вы как ребёнок, очень маленький
Помилуйте мадам• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
Это бумаги

Мир не черно-белый, Ну конечно ))))
Вы как ребёнок, очень маленький
Вы хоку увлекаетесь ?
Отчебучкина• 1 час назад
Ответ дляМайданщица
А на кого вони вчаться? Моя дитина поваром хоче бути.
Вчаться і живуть за кордоном.Моі під 200 б зно здали,я дуже дітьми займалася,там працюють іт і в банку.Хоче поваром,певно хай буде,я далека від цього.готую дуже мало і просте.
Незламна• 1 час назад
2 раза вышла после разводов
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляДона Ко Ко
Автор, чё разводитесь?
Не надо, подумайте хорошо
Та воно просто тролить, пенсіонерка за копійки теми клепає, почитайте її коментарі, до того, що вона пише про церкву і дітей, лише бабка на лавці додуматися і написати може
Анонім Завгосп• 1 час назад
Скинув один баласт, добровольно впрягаться в новый?
Кредитная• 1 час назад
В Украине сейчас нет мужиков, искать только за границей
Дюйм оф о4ка• 1 час назад
Ответ дляКредитная
Чоловіки в Україні є. Але, якщо вас тут ніхто заміж не позвав, то і за кордоном таке щастя нікому не буде потрібне
Вишневий цвіт• 1 час назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Вы не подумали, что муж мог сам захотеть развестись? Как это часто бывает.
Вишневий цвіт• 1 час назад
Ответ дляКредитная
Куда они подевались?

Кредитная• 1 час назад
Ответ дляВишневий цвіт
Куда они подевались?
Кто в земле, кто инвалид, кто прячется, кто на войне. На улицах в основном или менты, военные, немного тех кто с отсрочкой.
Хвігура мічти• 1 час назад
Я вышла замуж и поняла, что зря. И вообще понимаю, что замуж выгоден только мужчинам. Научитесь просто зарабатывать деньги или ищите мужчину, чтобы обеспечивал без совместного проживания - мой вам совет
ВыФсеВрете• 1 час назад
я не знайшла чоловіка, якого хочу саме я)так могла би вийти заміж але за кого-один був реліг.фанатик та маніпулятор, другий добре заробляв але пив алкоголь,ще один був- теж любитель алкоголю, любителі жінок теж такі були...багато в мене їх було)))....по суті автор, якщо +- недоліки є але можно жити, я би не розводилася, шанс-других грабель дуже великий, сімейне життя то для розвитку)а я вже не дуже цього хочу ,щоб знов туди йти,мене життя вже добре розвинело)
СкумбріяП8• 1 час назад
Я не шукала, жила своє щасливе життя, де мене не контролювали і не принижували, була настільки щаслива від свободи, наче з полону вирвалась, 3 роки нікого не підпускала, ми з сином літали відпочивати, я відчувала себе настільки вільною, що любий натяк в мою сторону сприймала агресивно.Був корпоратив і мужчинчик над-то зацікавлено почав до мене ставитись, я відчула навіть страх, він отримав між ноги при спробі обійняти мене, але це ще більше зацікавило його, три роки він носив букети, подарунки, водив мене в ресторани і відшивався мною, я йому прямим текстом казала, що нічого не буде, ні з ким його не знайомила, але почалась війна і ми при черговій сирені побігли у бомбосховище, там були мої батьки, син, він рознайомився зі всіма і якось ця війна нас об´єднала, він зробив пропозицію у горах мені, ми одружені, за ці 4 роки придбали будинок, автомобіль, гараж, живемо у мирі і любові, вже такий вік, що хочеться спокою.
автор Майданщица • 1 час назад
Ответ дляХвігура мічти
А чого зря?
Файно Замало• 1 час назад
Ответ дляМайданщица
Чому ви дитину батькові не відвели???
Сколько Вам лет?
Мальчижка• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Мені 46. Досі батько не згадав
Ха, я не знаю коли помер і де похований, мені 48. Мама розлучилася, коли я в перший клас піішла.
Хвігура мічти• 1 час назад
Ответ дляМайданщица
А чого зря?
Потому что женщины ищут любви и внимания, а мужчины обслуживания и секс по требованию. Мужики просто манипулируют всю жизнь женщинами. Зачем с ними жить? Чтобы что? Как писала выше деньги можна заработать или найти любовника, но добровольно быть рабыней - нафига оно???
Мальчижка• 58 минут назад
Ответ дляХвігура мічти
Вони не всі побутові інваліди. А от психолога безкоштовно її не вистачає весь час, як і жінці. Але жінка легше прийме рішення звернутися до психолога, а у чоловік гординя не дозволяє, він же тіпа сильний духом.
А я нівроку• 40 минут назад
Ответ длякороткопамятна
Мені 46. Досі батько не згадав
Меня в 39 тоже)
А я нівроку• 39 минут назад
Ответ дляПомилуйте мадам
Зачем мужчине взрослому ухаживания без секса?