Майданщица• 1 час назад

Развод

Кто после развода так никогда и не вышел замуж? Почему вы не вышли? Не было других кандидатов или не хотели? Или были, но вам не нравились и вы отказывали?
Дона Ко Ко• 1 час назад
А я думала, мир только чёрно-белый

Отчебучкина• 1 час назад
Спочатку не було часу ,працювала що б заробити на житло і поставити дітей на ноги,а потім мені це нащо?Мені вже не треба чужі діти,свекри і з ними гемор,є свої,живу спокійно,гроші заробляю всі потреби закриваю.Вже все,звикла сама дома.Як каже моя подруга,тобі добре,ти ні від кого не залежиш.Ну воно не повністю,ще діти студенти і старенька мама,але вже так.
автор Майданщица • 1 час назад
Ответ дляОтчебучкина
І вам не буває сумно?
ПуГоФФка• 1 час назад
Никто не захотел брать ответственность за женщину ’с прицепом’. А просто просто трахать хотели многие😃
автор Майданщица • 1 час назад
Ответ дляПуГоФФка
Чому ви дитину батькові не відвели???
ВерСаСе• 56 минут назад
Вийшла заміж через 5 років.
Але я так само.
Спочатку купила житло, подорожувала багато, а потім усвідомила, що хочу ще раз заміж.
Я прям спеціально шукала на сз.
Перерила сотні ідіотів і таки знайшла чудового і вийшла заміж.
Якби чекала ’ долю’, то була б одна.
Але я така. Достігатор і це стосується всього.
Тобто була конкретна мета + трохи удачі, звичайно
ПуГоФФка• 58 минут назад
Ответ дляМайданщица
Чому ви дитину батькові не відвели???
Бо батькові дитина не була потрібна і в мої плани це не входило
Отчебучкина• 57 минут назад
Ответ дляМайданщица
І вам не буває сумно?
Коли?Часу взагалі нема.Робота 7-19,бувають відрядження,вихідні відпочиваю,свої справи,обовʼязково спортлайф,на це теж йде 2-3 год,тренер по басейну,далі йога.Я раз в 3-4 тижні прибираю,ну пилосошу і туалет частіше.Відпустка скоро 14 днів,одразу після роботи через годину їду до дітей,а там далі з ними.То це раз дали стільки,а так не вирвати.Ну але переваги зарплата.Шопінгую тільки у відпустку,зразу купую на півроку,бо так нема коли взагалі.
Отчебучкина• 56 минут назад
Ответ дляМайданщица
Чому ви дитину батькові не відвели???
Не всім батькам діти треба.

автор Майданщица • 56 минут назад
Ответ дляПуГоФФка
Та, їм усім вона не дуже потрібна. Теж мені проблема. Вас же не з прицепом взяли.
автор Майданщица • 55 минут назад
Ответ дляОтчебучкина
Ви недавно розлучились?)
Мене більше цікавлять ті хто до війни))
автор Майданщица • 54 минуты назад
Ответ дляОтчебучкина
Не всім батькам діти треба.
Це тільки церковникам діти не треба, вони грошей не можуть принести, пожертвувати. Батькам діти треба.
Отчебучкина• 54 минуты назад
Ответ дляМайданщица
Ви недавно розлучились?)
Мене більше цікавлять ті хто до війни))
Давно.Діти маленькі були,а зараз студенти.
автор Майданщица • 51 минуту назад
Ответ дляОтчебучкина
А на кого вони вчаться? Моя дитина поваром хоче бути.
Сіґеле-міґеле• 50 минут назад
Ответ дляМайданщица
Інколи краще мовчати.
Дую на вітер• 49 минут назад
В разводе лет 5. Не вышла и отношений нет. Дом работа ребенок (10 лет). Я спецом отношения не ищу. Жить вместе с кем то не хочу, мне не хочется бытовухи. Я незнаю готова ли я вообще к отношениям. Как то такой цели нет.
Меня не звали• 50 минут назад
Ответ дляМайданщица
Зря вы так рано начали...
Хоть закусывайте
автор Майданщица • 49 минут назад
Ответ дляСіґеле-міґеле
Інколи краще мовчати.
Констатація факту. Діти кеш неоподаткований не принесуть. Ще не встигли нагрішити..
Дона Ко Ко• 49 минут назад
Автор, чё разводитесь?
Не надо, подумайте хорошо

Комиссия50%• 48 минут назад
Ответ дляМайданщица
Не смішіть. Моя дитина впізнає свого батька тільки тому,що схожа на нього.
Вони не спілкуються від слова зовсім.
Щось він живе при цьому і нічого себе почуває.
автор Майданщица • 48 минут назад
Ответ дляМеня не звали
Зря вы так рано начали...
Хоть закусывайте
Боже збав, мені на шару кагор не носять, це їх прерогатива. Там у цьому плані потенціал великий у всієї церкви)))))) особливо у затворників і відлюдників.
Сіґеле-міґеле• 48 минут назад
Ответ дляМайданщица
Банкірам теж гроші діти не принесуть, чомусь ви їх не згадали. І працівникам в будинку пристарілих не потрібні, і виробникам дорослих памперсів і т.д.
автор Майданщица • 47 минут назад
Ответ дляДона Ко Ко
Автор, чё разводитесь?
Не надо, подумайте хорошо
Я вже давно розлучилась.
Комиссия50%• 47 минут назад
Ответ дляМайданщица
Я вже давно розлучилась.
І що? Ніхто більше не бере?
Дона Ко Ко• 46 минут назад
Ответ дляМайданщица
Я вже давно розлучилась.
А потом он кому будет нужен??
Ни тебе, ну и мне тогда так тем более
автор Майданщица • 46 минут назад
Ответ дляКомиссия50%
Вони не спілкуються від слова зовсім.
То поки що, прийде час згадає він її. Батьки не можуть забути своїх дітей. Хтось через 10 років згадує, хтось через 20. Звичайно це такий неблагополучний континент, але.
автор Майданщица • 44 минуты назад
Ответ дляСіґеле-міґеле
Банкіри з дітьми взагалі справ не мають, тільки під час видачі картки юніора, це їх максимум і, мабуть, відкриття депозиту на дитину. Їх цікавлять багаті тьоті і дяді.
автор Майданщица • 43 минуты назад
Ответ дляКомиссия50%
І що? Ніхто більше не бере?
Не хочу. Думаю як от це люди хочуть зразу.
короткопамятна• 42 минуты назад
Ответ дляМайданщица
Мені 46. Досі батько не згадав
Комиссия50%• 42 минуты назад
Ответ дляМайданщица
То він пам´ятає. Чого йому забувати. Але спілкування немає і не буде.